Krzysztof Rutkowski: ślub detektywa w błyskawicznym tempie obiegł media społecznościowe. Choć terenu, na którym bawili się państwo młodzi, pilnowali uzbrojeni po zęby ochroniarze, szczegółów z ceremonii nie udało się utrzymać w tajemnicy. Do sieci trafiło nagranie, na którym pan młody zaśpiewał żonie znany hit. Będziecie wzruszeni.

Krzysztof Rutkowski: ślub słynnego detektywa z panią detektyw Mają Plich był wyjątkowym wydarzeniem. Wszystkie szczegóły były dopięte na ostatni guzik, a para młoda zaskakiwała gości na każdym kroku. Jedną ze specjalnych niespodzianek było zaśpiewanie przez Krzysztofa romantycznej piosenki. Jak mu poszło?

Krzysztof Rutkowski: ślub

Ślub Krzysztofa Rutkowskiego odbył się w podwarszawskim Pałacu  w Rozalinie. Jak podaje Fakt w sumie na ślub i wesele para młoda przeznaczyła około miliona złotych. Z pewnością kosztowna była już sama ochrona, bo posiadłości strzegli zamaskowani i uzbrojeni ochroniarze z firmy Rutkowskiego. Specjalnie dla detektywa i jego wybranki pałac zamienił się w prawdziwą twierdzę, tak aby nic nie zakłóciło skrupulatnie zaplanowanych punktów programu.

Parze młodej, w pałacowym ogrodzie, obrączki podał ich sześcioletni syn Krzysztof Rutkowski Junior. Cała ceremonia odbyła się w otoczeniu kwiatów i romantycznego oświetlenia. Jak podaje Fakt, goście zajadali się wykwintnymi daniami takimi jak foie gras, rosół z bażanta, pasztet z sarny, czy sorbet cytrynowy z galaretką prosecco. Na pierwszy taniec zakochani wybrali utwór Celine Dion pod tytułem Because You Loved Me. To, co wydarzyło się później, sprawiło, że wesele nabrało niepowtarzalnego charakteru. Niewiele osób zna detektywa Rutkowskiego od tej strony!

Krzysztof Rutkowski śpiewa na ślubie

Krzysztof Rutkowski w specjalny sposób okazał miłość świeżo poślubionej małżonce-detektyw postanowił zaśpiewać! Zaskoczeni goście przecierali oczy ze zdumienia i nagrywali zdarzenie. Pan młody wybrał wyjątkowy utwór pod tytułem Jesteś moim Aniołem. Kilka lat temu Krzysztof Rutkowski nagrał tę piosenkę z zespołem Fisher. Wystąpił nawet w oficjalnym teledysku!

Krzysztof Rutkowski ma już na koncie kilka muzycznych występów, dzięki czemu śpiew przed panną młodą stresował go nieco mniej. Wierzymy jednak, że takie show połączone z wyznaniem miłości przed ukochaną i niemal dwustoma gośćmi nie było łatwym zadaniem! Oceńcie, jak poradził sobie Krzysztof Rutkowski.

ZOBACZ ZDJĘCIE & NAGRANIE:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#KrzysztofRutkowski zrobił prezent swojej ukochanej i zaśpiewał dla niej na weselu! ???????? Jak sobie poradził? ???????????????????? • #weddingday #weddingparty #singinghusband

Post udostępniony przez JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl)

krzysztof rutkowski: ślub
fot. screen YouTube Patriot24.TV

Krzysztof Rutkowski poślubił panią detektyw Maję Pilch.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Płaca minimalna nie pasuje związkom. Jest apel do rządu
  2. Jolanta Kwaśniewska po latach zdradziła całą prawdę o byciu pierwszą damą. „O godzinie 18 byłam karnie w domu”
  3. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Dom piosenkarki jest spektakularny
  4. Beata Kozidrak wyznała prawdę o operacjach plastycznych. „Ciało to mapa naszego życia.”
  5. Nie uwierzycie, jak mieszka Michał Szpak. 9 zdjęcie zwaliło nas z nóg
  6. Czekali z otwarciem prezentu ślubnego aż 9 lat. Gdy zobaczyli zawartość popłakali się ze szczęścia

Źródło: Fakt

Poprzedni artykułAktorka, którą kochali wszyscy jest uzależniona od alkoholu i używek. Zaatakowała ratowniczkę medyczną.
Następny artykułSzczeniak chwilę po urodzeniu został włożony do kojca z kociętami. Kocica zareagowała natychmiast
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.