Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Rutkowski szaleje na parkiecie. „Przygotowania do tańca finałowego” z zastępczą partnerką
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.10.2022 19:47

Krzysztof Rutkowski szaleje na parkiecie. „Przygotowania do tańca finałowego” z zastępczą partnerką

żona
instagram.com@detektywkrzysztofrutkowski

W finałowym odcinku „Tańca z gwiazdami” wystąpią też pary, które odpadły w poprzednich odcinkach. Krzysztof Rutkowski opublikował nagrania z przygotowań do występu. Nie towarzyszy mu jednak Sylwia Madeńska. Gdzie podziała się tancerka?

Finał „TzG” wywołuje silne emocje. Rutkowski pokazał, jak szykuje się do swojego ostatniego tanecznego show. Obiecał też swoim fanom coś bardzo szczególnego.

Krzysztof Rutkowski szykuje się do finału „Tańca z gwiazdami”

Muszę wam powiedzieć, tak zupełnie po cichu, że ja już jestem w akademii tańca w tym momencie, w Warszawie. Za mną: zobaczcie co się dzieje, przygotowania do tańca finałowego, gdzie zaraz też wchodzę i będę tańczył – ogłosił Rutkowski.

Detektyw podzielił się też wczoraj niepokojącą wiadomością. „Ale mojej partnerki jeszcze nie ma. Dopiero wraca, ale mam zastępstwo. Zobaczymy, jak się będzie tańczyć z zastępczynią Sylwii” ogłosił.

Rutkowski nie ujawnił, jaki był powód zniknięcia Sylwii Madeńskiej, ale przyczyna jej nieobecności szybko się wyjaśniła. W najnowszej relacji na Instagramie widzimy ją już w towarzystwie uczestnika programu.

Sylwia Madeńska wróciła z wakacji prosto na finał „TzG”

Madeńska postanowiła odpocząć od wrażeń na parkiecie i wybrała się na wakacje. Odwiedziła Egipt, a później Wyspy Kanaryjskie. Wczoraj zamieściła post na Instagramie, obwieściła powrót do Polski.

Czas wracać do domu Gran Canaria jest przepiękna wyspa. Mam nadzieje, ze moje relacje przybliżyły Wam trochę to piękne miejsce. Do zobaczenia w Polsce i na parkiecie Tańca z Gwiazdami – napisała Madeńska.

Zobaczcie, dziś jest wreszcie ze mną moja partnerka, muszę wam powiedzieć, że dzisiaj wszystko, zdjęcia, materiały, wszystko będzie takie, jakie sobie wyście wymarzyli – obiecał Rutkowski.

Zobacz zdjęcia:

Krzysztof Rutkowski

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Partnerka Bandziorka ujawniła, jak naprawdę wygląda ich życie poza kamerami. Internauci nie wierzą w przemianę