Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Rutkowski z żoną cały czas ją ukrywali. Wyszła na jaw prawda o ich sekretnej córce
Michał Fitz
Michał Fitz 01.04.2022 23:32

Krzysztof Rutkowski z żoną cały czas ją ukrywali. Wyszła na jaw prawda o ich sekretnej córce

Krzysztof Rutkowski
Fot. instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski

Krzysztof Rutkowski przez wielu kojarzony jest jako poważny i bezwzględny detektyw, ale tak naprawdę jest człowiekiem bardzo rodzinnym oraz ciepłym. Dało się to poznać, gdy opowiadał o swojej nowej radości.

Okazało się bowiem, że Rutkowscy mają pociechę, której istnienie skutecznie ukrywali przez ponad półtora roku. Ten fakt zdradzili dopiero w programie Izabeli Janachowskiej.

Krzysztof Rutkowski o swojej córce

Krzysztof Rutkowski i jego żona zostali zaproszeni do programu Izabeli Janachowskiej, który prowadzi ona na swoim kanale w serwisie YouTube. Rozmawia tam z gośćmi na temat ich ślubów, zahaczając przy tym o kwestie dotyczące związku, domu i miłości. Małżonka detektywa w pewnym momencie zdecydowała, że ogłosi coś, o czym żadne z nich wcześniej nie mówiło.

– Pierwszy raz u Ciebie w programie podam tę informację, bo to wcześniej udało nam się ukryć. My mamy jeszcze córkę! oznajmiła.

Izabela Janachowska osłupiała, gdy usłyszała tę informację. Nie mogła uwierzyć, że Rutkowskim tak długo udało się ukryć fakt posiadania kolejnego potomka. Wcześniej było bowiem wiadomo, że ma syna, który również nazywa się Krzysztof. Jak jednak szybko wytłumaczył detektyw, nie do końca chodzi o ludzką dziewczynkę.

Sprostował bowiem, że mowa tu o psie rasy Chihuahua. Gdy Rutkowski opowiadał o czworonogu, ewidentnie zmienił mu się ton głosu. Słychać było, że darzy zwierzątko wyjątkowym uczuciem. Wytłumaczył zresztą, że wcześniej w ogóle nie wyobrażał sobie posiadania takiego stworzenia w domu, bo jest ogromnym pedantem. Suczka kompletnie zmieniła jednak jego podejście i jest nią zachwycony. Jak wyjawił, sypia ona wraz z nim i jego żoną w łóżku. Spodziewalibyście się tego po detektywie?

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. W Biedronce już od czwartku, w Lidlu kilka dni później. Wspaniałe okazje, w sklepach będą tanie produkty do domu