Krzysztof Rutkowski jest obecnie ze swoją żoną, Mają poza granicami naszego kraju. Choć detektyw często wyjeżdża w sprawach służbowych, tym razem udał się po prostu na urlop do Grecji. Jak widać, był w jego trakcie w wyjątkowym nastroju.

W internecie opublikował bowiem nietypowe nagranie, na którym widać, czego dopuścił się w jednej z restauracji. Co na to obsługa?

Co Krzysztof Rutkowski wyprawia na wakacjach?

Na wspomnianym nagraniu widać, jak Krzysztof Rutkowski w pewnym momencie, choć siedzi w wykwintnej restauracji, wyjmuje spod stołu nogę swojej żony i zaczyna ją całować po gołych stopach. Sama Maja jest tym ewidentnie zachwycona, dlatego zresztą zaczęła nagrywać. Wcale nie gorzej bawi się przy tym detektyw.

Możemy jedynie przypuszczać, co na ten temat pomyślała obsługa czy inni klienci. Wątpliwe bowiem, by byli zachwyceni tym, że ktoś wyraża sobie czułości w taki sposób tuż obok jedzących osób. Niemniej, nic nie wskazuje na to, by Rutkowscy zostali z lokalu wyproszeni.

Ich namiętność nie może jednak dziwić. Choć jako parze wróżono im rychły koniec, są już razem od dekady. Udało im się założyć rodzinę, której owocem jest syn, również Krzysztof. Obydwoje, gdy mają ku temu okazję, chętnie wypowiadają się o łączącej ich relacji. W programie Izabeli Janachowskiej detektyw zdradził chociażby, że przez żonę przekonał się do trzymania zwierząt w domu. Teraz wręcz śpi ze swoją chihuahuą.

Maja udzielała niedawno wywiadu dla czasopisma „Twoje Imperium”, w którym podkreślała, że relacje innych par w show-biznesie z czasem się pogarszają, a u Rutkowskich jest wręcz przeciwnie. Ich więź zacieśnia się, przez co kochają się jeszcze bardziej. Widać to po nagraniach z Grecji.

Zobacz post:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Krzysztof Rutkowski (@detektywkrzysztofrutkowski)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN 
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą” 

Źródło: gwiazdy.wp.pl