Krzysztof Skiba od lat nie prowadził zbyt zdrowego trybu życia. Ostatnio jednak przeszedł na dietę, dzięki której odciążył swoje organy i schudł aż 30 kg! Jak teraz wygląda muzyk?

Niektórzy mogą być zaskoczeni. Lider Big Cyc nigdy przesadnie nie dbał o formę. Teraz to się zmieniło.

Krzysztof Skiba schudł 30 kg! Jak mu się to udało?

Krzysztof Skiba przez lata nie prowadził zbyt zdrowego trybu życia – nie pozwalały na to również warunki życia. Koncerty w różnych miastach, świętowanie za pomocą alkoholu i słodkości, szybkie jedzenie. 

Teraz sytuacja się jednak zmieniła. Dzięki pandemii i własnemu zaangażowaniu znany muzyk zdołał schudnąć aż 30 kg! Opowiedział, jak tego dokonał. 

– Odstawiłem alkohol i słodycze na siedem miesięcy. Teraz gdy już utrzymuję wagę, to mogę sobie na pewne rzeczy pozwolić. I zdarza mi się zjeść coś słodkiego i wypić niewielką ilość winka – tłumaczył. 

Jak zaznaczył, wielu ludzi podczas odchudzania szuka dla siebie najprostszych metod i szuka drogi na skróty. 

– Odstawiają ziemniaki i makaron lub głodzą się i piją tylko wodę przez tydzień, licząc, że to da niesamowite efekty. Nie da. Ja teraz jem praktycznie wszystko. No może poza smalcem i golonką. Ale każdy posiłek celebruję, nie spieszę się i dzięki temu nie pojawiają mi się oponki na brzuchu – mówił.

Udało mu się odchudzić, a teraz chce napisać książkę

Krzysztof Skiba nie ustaje jednak w wysiłkach i chce napisać też książkę na temat odchudzania. Planuje nieco inne podejście. 

– Może nawet wydam książkę „Jak tracić kilogramy, nie tracąc poczucia humoru”. Bo odchudzanie generalnie jest nudne. Nie możesz jeść prawnych rzeczy, a ciągle o nich myślisz, więc cię to wkurza. Ja chciałbym sprzedać patent, jak odchudzać się na wesoło. Bo można! Bez żadnego głodzenia się. Wystarczą odpowiednia dieta i ćwiczenia. I efekty są rewelacyjne – zaznaczył. 

Czy taka książka by się sprzedała? Możliwe, że jest na nią zapotrzebowanie. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Krzysztof Skiba (@skibabigcyc)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: [pudelek.pl]

Poprzedni artykułJoanna Kurowska opowiedziała zabawną historię z przeszłości. Chodziło o uderzenie Krzysztofa Ibisza krzesłem
Następny artykułKobieta podczas spaceru znalazła zwłoki. Wydarzenie miało miejsce w polskiej miejscowości