Krzysztofa Jackowskiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Słynny polski jasnowidz miał kolejną wizję. Rząd PiSu może nie chcieć dalej rządzić – zdradził zaniepokojony mężczyzna, który lata temu zapowiedział, że 2020 roku przyniesie światu zachwianie. Co zdaniem Krzysztofa Jackowskiego w najbliższym czasie czeka Polskę? 

Krzysztof Jackowski 5 maja zdradził widzom swoją najnowszą wizję. Tym razem jasnowidz, który przez lata specjalizował się w odnajdywaniu zaginionych osób, nie kryje zaniepokojenia. Zdaniem mężczyzny w polskim rządzie zajdą poważne zmiany. 

Wizja Krzysztofa Jackowskiego

Wizja Krzysztofa Jackowskiego dotycząca sytuacji w naszym kraju, to zdaniem jasnowidza powód do niepokoju. Choć jak sam przyznał, jego przeczucia mogą się sprawdzić w późniejszym czasie, niektóre rzeczy są nieuniknione. Co takiego powiedział jasnowidz?

– Niepokoi mnie to, co się dzieje w naszym kraju. Coś wewnętrznie każe mi myśleć, że z tym całym bałaganem gospodarczym, pewnego dnia możemy zostać sami. Może się okazać, ze obecny rząd powie „rezygnujemy” – zdradził jasnowidz, dodając, że Prezydent zakomunikuje nam bardzo ważną i zaskakującą rzecz. 

– Uważam, że rząd PiSu może nie chcieć dalej rządzić.

  1. Wiceminister Zdrowia ostrzega nas wszystkich. Wyjawiono prawdę, na temat maseczek ochronnych
  2. Anna Lewandowska urodziła. Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z dzieckiem i zdradził jego imie, gratulujemy
  3. Mały Kacperek uratował życie swojej mamy. Nagranie ze 112 właśnie trafiło do sieci

Krzysztof Jackowski: wizja o Polsce

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego, który już poprzednim razem powiedział, że PiS znika, Prezydent wygłosi ważny komunikat, z którego sam nie będzie zadowolony.

Zaskoczy nas decyzja, która zapadnie. Do decyzji dojdzie późnym wieczorem lub w nocy – zdradził jasnowidz, dodając, że to, co się wydarzy, może być powodem do politycznej anarchii. Czy mężczyzna przepowiedział dymisję obecnego rządu?

Podczas spotkania z widzami, Krzysztof Jackowski wyjawił również swoje przeczucia dotyczące pandemii Koronawirusa. 

Jest przykrywka i pod tą przykrywką mieści się coś o wiele bardziej słonego, co poczujemy, i wydaje mi się, że ten czas zaczyna nadchodzić – skomentował. – Mam nadzieje, że to, co się dzieje, zostanie zdemaskowane, zostanie zdemaskowane poza Polską – dodał mężczyzna, który w ostatnim czasie przyznaje, że wizje, które ma, przerażają nawet jego samego. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

krzysztofa jackowskiego
Fot. Screenshot JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official, YouTube

Ostatnie wizje Krzysztofa Jackowskiego dotyczą polskiego rządu. Zdaniem jasnowidza, PiS może zrezygnować z władzy. 

ZOBACZ TEŻ:

Poprzedni artykułSiostra ojca Kacperka zabrała w końcu głos. Co jej brat zrobił 3,5-letniemu dziecku?
Następny artykułŁukasz Szumowski: „Mogą wybuchnąć dwie epidemie w jednym momencie. Jesieni obawiam się najbardziej”
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.