Ksiądz, który poza rozwojem duchowym dba również o to, by w jak najlepszej kondycji było jego ciało, robi furorę na Instagramie. Mężczyzna jest fanem crossfitu i zdobywa dzięki temu rzesze wiernych fanek! 

Rzadko zdarza się, żeby ksiądz przyciągał aż taką uwagę. Na pewno niezbyt częste są przejawy obecności przedstawicieli tego zawodu w mediach społecznościowych. A jeśli już się pojawiają, to zazwyczaj dlatego, żeby działać w zgodzie ze swoją misją, na przykład odpowiadać na pytania o wierze. Ten mężczyzna nie ogranicza się do tego!

Ksiądz został Instagramerem

Oskar Arn­gar­den jest młodym, umięśnionym i niesamowicie przystojnym Szwedem. Poza tym, że jest księdzem, rozwija swoją pasję, którą jest crossfit. Jego fani uważają, że wygląda jak zaginiony brat bliźniak Chrisa Hemswortha. Trzeba przyznać, że coś w tym jest. Wiele osób zdaje się podzielać tę opinię, bo mężczyzna na swoim koncie na Instagramie ma już 145 tysięcy obserwatorów!

ksiądz
instagram.com/crossfitpriest

Jego postura jest imponująca.

Mamy dobre wieści dla jego fanek! Jest przedstawicielem kościoła luterańskiego, gdzie nie obowiązuje celibat wśród księży. Szwedzki ksiądz wygląda bardzo przystojnie tak samo w sutannie, jak i w ubraniach na siłownię, chociaż trzeba przyznać, że to ten drugi widok jest szczególnie imponujący.

Mało kiedy ma się okazję zobaczyć coś takiego. Szczególnie, że w naszym kraju przyjęło się, że przedstawiciel tego zawodu powinien być człowiekiem bardzo poważnym i skupionym na sprawach duchowych. 

Imponująca podejście

Na mszę Oskara na pewno z chęcią poszłaby każda kobieta! Mężczyzna jest bardzo przystojny i wygląda naprawdę imponująco. Swoim podejściem promuje nie tylko swoją wiarę, ale i zdrowe ciało, a przecież dbałość o zdrowie, czyli przecież dar od Boga jest bardzo ważna. 

Podczas gdy środowiska chrześcijańskie negatywnie wypowiadają się na temat komercyjnej strony sportu i niezdrowego jego aspektu, jakim jest przesadna rywalizacja, samo uprawianie sportu jest jak najbardziej godne pochwały. To dbałość o nasze zdrowie, życie, czyli przecież największy dar, jaki otrzymaliśmy od Boga!

ZOBACZ ZDJĘCIA ATRAKCYJNEGO KSIĘDZA:

ksiądz
instagram.com/crossfitpriest

Dobrze wygląda zarówno na siłowni…

ksiądz
instagram.com/crossfitpriest

…jak i w kościele. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lidl naprędce wycofuje produkt. Zagraża życiu klientów
  2. Znaki zodiaku o niezłomnej woli. Nic im nie przeszkodzi w osiągnięciu celu
  3. Malutki kotek uczy się chodzić. Właściciel uchwycił niezwykły moment stawiania pierwszych kroków
  4. Przypadkiem zobaczyła w sieci zdjęcie ukochanego. Gdy zauważyła jeden szczegół, od razu z nim zerwała
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski.
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu

źródła: zeberka.pl

Poprzedni artykułKupiła schorowaną rybkę, którą zauważyła na zapleczu. Wystarczył miesiąc, by zmieniła się nie do poznania
Następny artykułŻona Zbigniewa Wodeckiego zarządza jego majątkiem. Podjęła ważną decyzję
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego