Ksiądz jest osobą, którą wiele wierzących obdarza ogromnym zaufaniem. To on ma być przewodnikiem duchowym mas, kimś, kto zadba o ich dusze. Jednak jak wiemy, nie każdy duchowny jest godzien tego zaufania. Ten nie miał najmniejszych oporów przed uderzeniem maleńkiego niemowlaka podczas chrztu. Wszystko na oczach rodziców. 

Oczywiście, wszyscy wiemy doskonale, że ksiądz to taki sam człowiek jak my wszyscy, ale od kogoś na takiej pozycji wymaga się szczególnie uważnego zachowania. Nie mówiąc już o dopuszczaniu się czegoś, co byłoby skandaliczne, niezależnie od tego, kto by się tego dopuścił. Ta sytuacja była jednak właśnie taka, a zdarzyła się na oczach wszystkich.

Ksiądz uderzył niemowlę

Kiedy rodzice podjęli decyzję o ochrzczeniu swojego dziecka, z pewnością nie spodziewali się, że kiedykolwiek dojdzie do takiej sytuacji jak ta, której teraz może przyglądać się cały świat. Wiele rzeczy, które mogłoby pójść nie tak, wzięli pod uwagę, ale agresywny ksiądz nie był jedną z nich.

Nagranie, które budzi oburzenie Internautów, wykonane zostało podczas chrztu. Na początku, scena, którą przedstawia, jest jak wszystkie inne tego typu ceremonie. Rodzice stoją przy chrzcielnicy, widzimy księdza mówiącego do płaczącego niemowlęcia. Nic niezwykłego w tej scence się nie dzieje. Niedługo jednak miało się to zmienić.

ksiądz
Piotr Piotruś/YouTube

Rodzice byli w szoku

Ksiądz udzielający maluszkowi chrztu to starszy człowiek. Mężczyzna mówi do płaczącego dziecka, stara się je uspokoić. Jednak w pewnym momencie widzimy, jak wyraźnie zaczyna tracić cierpliwość. Najpierw łapie silnie brodę dziecka, później — wymierza maluchowi policzek. Kiedy rodzice to zobaczyli, zamarli. Jednak nie na długo.

Kiedy tylko zorientowali się, na co w rzeczywistości patrzą, natychmiast pośpieszyli, by wyrwać dziecko z rąk księdza. Starali się zrobić to delikatnie, tak by nie zrobić maleństwu krzywdy. Było to skomplikowane, ponieważ z jakiegoś powodu mężczyzna przyciskał je do piersi. To przerażające, że nie miał żadnych oporów, przed uderzeniem niemowlęcia, oby poniósł konsekwencje!

ZOBACZ WIDEO:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Szukała kostiumu kąpielowego, poprosiła o pomoc ekspedientkę. Gdy usłyszała, jak o niej mówi na zapleczu, popłakała się
  3. Zrobił już 10 operacji plastycznych, żeby wyglądać jak Azjata. Długo szukał chirurga, który by się tego podjął
  4. Po wybuchu butli gazowej natychmiast trafiła do szpitala. Chwilę później jej ramię pokryła rybia łuska
  5. Filip Chajzer wylądował w szpitalu! Niepokojący stan wywołuje wizje w mózgu gwiazdora
  6. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę

źródła: Piotr Piotruś/YouTube

Poprzedni artykułZnana aktorka walczy z rakiem. Na aukcję przekazała swój kultowy strój, kwota zwala z nóg
Następny artykułJaki kot dla dziecka? Rasy kotów, które uznawane są za świetne dla najmłodszych
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego