Ksiądz został znaleziony na plebanii martwy. Tragiczne informacje przekazał portal Życie Sokołowa. Informacje potwierdziła lokalna Kuria Diecezjalna w Drohiczynie. Wikariusz miał zaledwie 35 lat. Niestety, nie została podana przyczyna śmierci mężczyzny. Jak podaje wiadomosci.radiozet.pl, prokuratura bada tę sprawę. 

Informacja o śmierci księdza zaskoczyła wszystkich. 35-latek zmarł nagle i został znaleziony w swojej plebanii przy parafii Miłosierdzia Bożego w Sokołowie Podlaskim. Jak podaje wiadomosci.radiozet.pl, sprawę bada już prokuratura, na razie nie została podana przyczyna śmierci. 

Nie żyje ksiądz Arkadiusz Tymoszuk

Ksiądz Arkadiusz Tymoszuk był wikariuszem w Sokole Podlaskim. Zdobywając stosowne wykształcenie, osiedlił się w tej parafii stosunkowo niedawno. Wikariusz był młodym, pełnym werwy człowiekiem, wspominają go nie tylko bliscy duchowni, ale także stowarzyszenie motocyklowe Goodboys Bielsk Podlaski.

Motocykliści na swoim profilu na Facebooku napisali wzruszające słowa o zmarłym księdzu:

– Zmarł ks. Arkadiusz Tymoszuk – był naszym przyjacielem i wielokrotnym współorganizatorem naszych imprez. Informacji na temat pochówku udzielimy wkrótce – czytamy.

  1. Gwiazdor disco polo miał wypadek. Do zdarzenia doszło podczas pracy na planie
  2. Dyr. programowy ostro o odejściu prowadzących Dzień dobry TVN. Bolesne słowa

Nie żyje młody ksiądz

Na oficjalnej stronie diecezji informacja o śmierci księdza także została potwierdzona. Długi wpis opisuje drogę, jaką wikariusz przebył, by służyć Kościołowi. Ks. Tymoszuk studiował w Wyższych Seminariach Duchownych w Siedlcach i Drohiczynie. W tym drugim mieście otrzymał w czerwcu 2011 roku święcenia diakońskie, a tydzień później w Ceranowie święcenia kapłańskie.

W Sokołowie Podlaskim pełnił służbę zaledwie od 2018 roku. Nic nie wiadomo na temat tego czy chorował, bądź źle się czuł. Mieszkańcy miasta czekają na wyniki śledztwa prokuratury i na ustalenie przez diecezję terminu pogrzebu duchownego.

To niestety niejedyne smutne informacje, jakie w ostatnim czasie obiegły media. Nie żyje wspaniały dziennikarz, o jego śmierci poinformował prezydent Wrocławia. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowy zakaz wchodzi w życie już od jutra. Polacy mogą spodziewać się masowych wiadomości
  2. TVN potwierdziło. Rząd podjął wreszcie decyzję. Nowe ograniczenia dla Polaków ws. podróżowania
  3. Trafiła do ginekologa z bólem brzucha. Prawda okazała się wstrząsająca, wyjęli z niej 24-kilogramową masę
  4. Przez nowotwór stracił dziecko. Odebrało mu mowę, kiedy zdjął lustro w pokoju zmarłej córeczki
  5. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” jest w ciąży. Zewsząd sypią się komplementy i gratulacje, wspaniała wiadomość
  6. Kanapka kapitańska z boczkiem jest klasyką gatunku. Uwielbianą przez Polaków propozycję śniadaniową zrobisz w parę chwil

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl

 

Poprzedni artykułBył sam w domu, nagrał filmik i wrzucił go do sieci. Ludzie zauważyli, że za jego plecami jest ktoś jeszcze
Następny artykułRzucili się na ratunek, niestety, nie żyje. Tragiczne wieści z południa kraju, Polacy pogrążeni w żałobie
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl