Ksiądz przez cały czas nieprzychylnie patrzył na narzeczonego 33-letniej Kingi. Czuła, że coś jest nie tak, ale chciała skupić się na przyjemnych stronach planowania wesela. Mimo zachowania duchownego nigdy nie rozmawiała z nim na ten temat. Przykrą prawdę poznała dopiero po ślubie. To był cios prosto w serce.

Kinga nie mogła doczekać się swojego ślubu. Przygotowywania wiązały się z wizytami w kościele, gdzie ksiądz dość dziwnie traktował pana młodego. Kobieta miała swoje podejrzenia, ale nie była niczego pewna, dlatego nic nie mówiła. Wszystko stało się jasne w trakcie wesela.

Ksiądz był niemiły dla pana młodego

Wyjątkowy dzień nadchodził wielkimi krokami, a pannie młodej nie podobała się tylko jedna rzecz – stosunek księdza do jej ukochanego. 33-latka zastanawiała się, czy nie chodzi o jego… ciemniejszy odcień skóry.

– Wszystko układało się po naszej myśli, aż do spotkania z księdzem, który miał udzielić nam ślubu. Już po pierwszej wizycie wyczuliśmy jego wrogie nastawienie do mojego męża, który ma ciemniejszy odcień skóry. Adam urodził się w Polsce, ale jest w połowie Libijczykiem – cytuje Kingę kobieta.wp.pl.

Cała prawda wyszła na jaw po ceremonii, ale jeszcze tego samego dnia. Na weselu byli znajomi pary, którym ślubu nie tak dawno temu udzielał ten sam ksiądz. Podczas rozmowy okazało się, że… zapłacili oni dwa razy mniej. Wtedy Kinga zrozumiała, że duchowny naprawdę miał problem z kolorem skóry jej partnera.

Ile wynosi opłata za ślub?

Opłata za ślub wynosi około 550 złotych, jednak kwota różni się w zależności od parafii. W niektórych miejscach może ona wynosić nawet dwa tysiące złotych. Zwykle księża nie mają oficjalnych cenników, a wydatki określa się jako co łaska. Często padają jednak sugestie, ile wypadałoby przeznaczyć na ten cel.

Na kobieta.wp.pl znalazła się też historia Oli, której proboszcz narzucił konkretnego organistę i kwiaciarnię. Tłumaczył, że przecież musi dać zarobić. Cała ceremonia kosztowała w sumie 1,5 tysiąca złotych, o czym młodzi dowiedzieli się dopiero na końcu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

KSIĄDZ
unsplash.com @jeremywongweddings

Kobieta dowiedziała się, że za ślub zapłaciła więcej, bo pan młody miał ciemniejszą karnację.

KSIĄDZ
fot. pasja1000, pixabay.com

Opłaty za ceremonię potrafią przerazić młodych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rodzice zmarłej Gabrysi nie mają nawet chwili spokoju. Na rodzinę wylała się fala hejtu
  2. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  3. Martyna Wojciechowska jest coraz odważniejsza. Pokazała na Instagramie prywatną fotografię
  4. Jak wyglądałyby gwiazdy, gdyby nie miały zabiegów upiększających? Chirurg ujawnił prawdę [GALERIA]
  5. Bogumiła Wander i Krystyna Loska były przyjaciółkami. Panie odsunęły się od siebie
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje

Źródło: kobieta.wp.pl

Poprzedni artykułPsie rodzeństwo, które nie może bez siebie żyć. Słodkie owczarki podbijają serca internautów
Następny artykułDorota Szelągowska pozuje z mamą. Dopiero teraz widać, jak są podobne
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.