Lelum.pl > Nowości > Ksiądz podał pannie młodej wino. Nie mieści się w głowie, co było potem. Reakcja pana młodego powala
Michał Fitz
Michał Fitz 18.10.2023 12:20

Ksiądz podał pannie młodej wino. Nie mieści się w głowie, co było potem. Reakcja pana młodego powala

Ślub
fot. CanvaPro; tiktok.com

Weselne filmy oglądane już jakiś czas po ślubie często odkrywają szczegóły ceremonii, na które w jej trakcie mało kto zwrócił uwagę. Sieć właśnie podbija nagranie, na którym widać, co przed ołtarzem zrobiła pani młoda. Goście mieli małe szanse, by dostrzec to na żywo. Dobrze, że się nagrało.

Para młoda piła z kielicha na ślubie

W zależności od regionu Polski, ceremonie ślubne, nawet w tym samym obrządku religijnym, mogą się od siebie różnić. Przysięga wygląda co prawda wszędzie tak samo, ale na przykład nie wszyscy nowożeńcy piją wprost z kielicha mszalnego.

W niektórych regionach młodzi tuż po otrzymaniu komunii z rąk kapłana popijają hostię winem. Jak się okazuje, jego smak dla niektórych może być niezłym szokiem.

Szok, jak wyglądał ślub Roberta Biedronia! Czegoś podobnego nikt się nie spodziewał, co za SCENY

Panna młoda wykrzywiła się po winie

Specyficzny smak mszalnego wina dobitnie widać po minie panny młodej, która właśnie staje się hitem internetu. Do sieci trafiło bowiem nagranie ze ślubnego filmu, na którym widać, jak kobieta otrząsa się po wypiciu wina. Zareagowała, jakby przyjęła co najmniej kieliszek weselnego bimbru.

Sytuacja bardzo rozbawiła młodych i także księdza. Świeżo upieczony mąż kobiety chwilę po niej dokończył kielich i choć nie zrobił tak wymownej miny jak żona, po jego twarzy również było widać, że nie bardzo mu smakowało.

Internauci komentują zachowanie panny młodej

Pod filmem w komentarzach rozpoczęła się dyskusja dotycząca picia z mszalnego kielicha. Jedni dziwili się, że taki zwyczaj w ogóle gdzieś występuje. Inni wspominali swoje przeżycia z własnych ślubów. Wiele pań przyznało się do tego, że zareagowało podobnie.

  • Mieliśmy to samo, nie pijemy alkoholu i przełknąć było trudno.
  • Moja reakcja była taka sama.
  • Mieliśmy tak samo.
  • Oj to ja na swoim ślubie, nie piję alkoholu, to był koszmar.
Tagi: ślub