Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Książę George ma zaskakujący plan zajęć. Nie za dużo dla 5-latka?
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 05.09.2018 15:43

Książę George ma zaskakujący plan zajęć. Nie za dużo dla 5-latka?

Książę George
instagram.com/princegeorgepictures

Książę George już za dwa dni rozpoczyna szkołę! Syn Kate i Williama uczy się w prestiżowej szkole, a jego plan lekcji wydaje się wyjątkowo napięty! Warto przypomnieć, że mały książę George ma zaledwie pięć lat! Jesteście ciekawi, jak wygląda plan lekcji malucha książęcej pary? Nie będziemy Was już dłużej trzymać w niepewności!

Książę George ma zaledwie pięć lat, a jego plan zajęć wygląda jak co najmniej dla studenta! Dziecko Kate i Williama uczęszcza do elitarnej szkoły Thomasa Batterse’a. Jedną z głównych zasad tej placówki jest reguła Be Kind, podaje Kozaczek.pl.

Książę George chodzi do szkoły?

Wygląda na to, że książę George nie będzie mieć czasu na zabawy z rówieśnikami w tym roku szkolnym. Jego plan zajęć jest bardzo napięty. Wydawać się może, że plan nie należy do pięcioletniego chłopca… A jednak!

Dotychczas książę George uczył się języka francuskiego, aktorstwa, informatyki, baletu, historii oraz geografii, podaje kobieta.wp.pl. W tym roku szkolnym na młodego księcia czeka jeszcze więcej wyzwań! Z czym książę George będzie musiał się zmierzyć?

Poza zajęciami przerabianymi w pierwszej klasie, dziecku Kate i Williama dojdzie język angielski, wychowanie fizyczne oraz nauki ścisłe, ale to nie wszystko! Powołując się na kobieta.wp.pl, dowiadujemy się, że malca czeka jeszcze nauka pisania listów i liter, nauka dni tygodnia, opanowanie liczenia do dwudziestu oraz nauka nazw miesięcy. Ważna będzie również bardzo dobra i dokładna znajomość wszystkich krajów Zjednoczonego Królestwa.

Jesteście już zmęczeni? My powoli też… Ale uwaga! Wygląda na to, że mały książę nie będzie mieć czasu na odpoczynek. Maluch będzie jeszcze rozwijać się duchowo. Jak czytamy na kobieta.wp.pl, mały George będzie „zagłębiać moralną i duchową świadomość problemów w doświadczeniach życiowych”. Syn Kate i Williama będzie również uczyć się innych religii świata.

Zastanawiamy się, czy ogrom zajęć nie przytłoczy małego księcia? Jak sądzicie? Czy wymaganie od pięcioletniego chłopca aż tylu rzeczy nie jest lekką przesadą?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje znana dziennikarka. Zmarła na raka piersi
  2. 5 niezręcznych łóżkowych sytuacji. Jak z nich wybrnąć?
  3. Przesądy. Czego nie dawać w prezencie? Lista rzeczy

źródła: kobieta.wp.pl, kozaczek.pl