Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Smutne wyznanie księcia Harry’ego. Jego relacje z ojcem są niezwykle napięte
Karol Osiński
Karol Osiński 08.03.2021 12:18

Smutne wyznanie księcia Harry’ego. Jego relacje z ojcem są niezwykle napięte

książę harry
fot. MICHAL ROZBICKI/East News, SplashNews.com/East News

Kilka dni temu książę Harry i jego małżonka Meghan Markle udzielili dwugodzinnego, szczerego wywiadu dla Oprah Winfrey. Książę Sussexu zdecydował się opowiedzieć o swoich relacjach ze swoim ojcem, księciem Karolem. Okazuje się, że od momentu wystąpienia Harry’ego z rodu Królewskiego są one bardzo napięte.

Wywiad Oprah Winfrey z eksroyalsami stał się prawdziwym hitem na całym świecie. Chociaż początkowo członkowie rodziny królewskiej dostawali sygnały z Pałacu Buckingham o przełożeniu terminu wywiadu, odbył się on według planów. Książę Harry zdecydował się na niecodzienne wyznanie.

Książę Harry o relacjach z ojcem

Przeprowadzony niedawno przez Oprah Winfrey wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle stał się prawdziwym hitem. Eksroyalsi przez dwie godziny rozmowy zdradzili wiele zaskakujących i interesujących faktów na temat życia za murami Pałacu Buckingham. Fani dowiedzieli się m.in. o tym, że księżna Sussexu zaraz po wstąpieniu do rodziny królewskiej miała myśli samobójcze.

Warto podkreślić, że w wywiadzie padło kilka niewygodnych dla rodziny królewskiej kwestii. Królowa Elżbieta II zapowiedziała, że nie ma zamiaru oglądać dwugodzinnego wywiadu wnuka, a zamiast tego chce skupić się na ważniejszych rzeczach. Jednym z tematów, na które wypowiedział się książę Harry było ochłodzenie stosunków ze swoim ojcem, księciem Karolem. Stwierdził, że ojciec przestał odbierać od niego telefony.

Jest dużo do przepracowania. Czuję się naprawdę zawiedziony, ponieważ przeszedł przez coś podobnego. Wie, jakie to uczucie. Zawsze będę go kochać, ale wydarzyło się wiele bólu. Nadal będę traktować jako jeden z moich priorytetów próbę uzdrowienia tego związku – powiedział książę Harry.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Następnie poruszył także kwestię kontaktów ze swoim bratem, księciem Williamem. Oprah Winfrey zapytała go również, jak opisałby swoją obecną relację z księciem Cambridge. Eksroyals odparł:

Kocham Williama z całego serca. To mój brat. Razem przeszliśmy przez piekło. Ale jesteśmy na różnych ścieżkach […] Ten związek jest przestrzenią. Czas, miejmy nadzieję, uleczy wszystko – powiedział małżonek Meghan Markle.

Książę Harry o wystąpieniu z Pałacu Buckingham

Syn księcia Karola już na początku wywiadu uznał, że gdyby nie jego małżonka, nie byłby w stanie zdecydować się na opuszczenie murów Pałacu Królewskiego.

Nie byłbym w stanie tego zrobić, ponieważ ja też byłem uwięziony. Nie widziałem wyjścia […] Ale w pewnym momencie spotkałem Meg, a potem nasze światy zderzyły się w najbardziej zdumiewający sposób. Byłem uwięziony przez system tak jak reszta mojej rodziny. Mój ojciec i brat wciąż są uwięzieni. Nie mogą odejść. Ogromnie im z tego powodu współczuję – powiedział prowadzącej.

Przypomnijmy, że Meghan Markle i książę Harry obecnie oczekują drugiej pociechy. Ich pierwszy synek Archie przyszedł na świat w maju 2019 roku. Już wkrótce ponownie będziemy mogli cieszyć się ich wspólnym szczęściem.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Oprah (@oprah)

Książę Harry w wywiadzie dla Oprah Winfrey zdradził, że jego relacje z ojcem nie są najlepsze. Książę Karol przestał odbierać telefony od swojego syna.

książę Harry

Wnuk Królowej Elżbiety II dodał także, że gdyby nie jego małżonka nie byłby w stanie opuścić Pałacu Buckingham.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl