Do bardzo ciekawych informacji dotarł australijski tabloid Woman’s Day. Według doniesień dziennika książę Harry rozważa rozstanie ze swoją małżonką Meghan Markle. Jego zdaniem podążanie za nią było błędem i ma tęsknić za sielankowym życiem w królewskim dworze. Czyżby ich małżeństwo wkrótce miało się rozpaść?

Według doniesień tabloidu znajomi 36-latka są przekonani, że jego rozstanie z Meghan Markle to jedynie kwestia czasu. Książę Harry ma tęsknić nie tylko za dawnym życiem, ale także za swoim bratem Williamem. 

Książę Harry rozstanie się z Meghan Markle?

Taka ewentualność wcale nie jest wykluczona. Przypomnijmy, że nieco ponad rok temu książę Harry i jego małżonka Meghan Markle postanowili zmienić swoje życie i wyprowadzić się z królewskiego dworu.  Wnuk Królowej Elżbiety II miał wówczas przyznać, że jest to jedyna szansa dla nich na normalne życie. Przeprowadzili się zatem do Kalifornii, gdzie wiodą spokojne i beztroskie życie z dala od kamer i błysku fleszy. 

Jednak coraz częściej mówi się o tym, że syn następcy tronu brytyjskiego jest zmęczony obecnym życiem i powoli zaczyna żałować swojej decyzji. Ucieczka z dworu królewskiego nieco osłabiła kontakty księcia Harry’ego z pozostałą częścią rodziny królewskiej, jednak zawsze stał murem za swoją żoną i bronił jej decyzji. 

Tymczasem jak donosi australijski tabloid Women’s Day w małżeństwie syna Karola, księcia Walii pojawiły się pierwsze nieporozumienia i coraz częściej ma on żałować swojej wyprowadzki z Wielkiej Brytanii. Jak podaje informator dziennika, który ma być zaprzyjaźniony z księciem Harrym, 36-latek miał stwierdzić, że podążanie za Meghan Markle było błędem. Co więcej, miał także kompletnie nie odnaleźć się w słonecznej Kalifornii.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Nie rozumie zawiłości hollywoodzkiego świata i nigdy nie poczuje się tak komfortowo w tym środowisku jak jego żona – cytuje słowa informatora australijski tabloid.

Książę Harry tęskni za domem

Zmęczenie Kalifornią miało sprawić także, że książę Harry zatęsknił za rodzinnym domem. Dawne życie przypomina mu się coraz częściej, a dodatkowo bardzo tęskni za swoimi krewnymi, w szczególności za bratem, Williamem.

– Duża część jego duszy strasznie tęskni za swoim starym życiem i za bratem – cytuje słowa informatora pismo Woman’s Day.

Niedawno pojawiły się także doniesienia, jakoby Meghan Markle i jej małżonek mieli stracić tytuły i majątek. Wygląda zatem na to, że rozpad małżeństwa księcia Harry’ego jest coraz bliższy.

Wnuk Królowej Elżbiety II ma już rozważać rozstanie i powrót na dwór rodziny królewskiej, gdzie żyło mu się dotychczas najlepiej. Myślicie, że ich związek faktycznie wisi na włosku?

Zobacz zdjęcia:

Książę Harry
fot. SplashNews.com/East News

Według doniesień australijskiego tabloidu Women’s Day książę Harry rozważa rozstanie z Meghan Markle.

meghan markle
fot.instagram.com/meghanmarkle_official

Małżonka księcia Harry’ego ma znacznie lepiej odnajdować się w rzeczywistości amerykańskiej niż 36-latek.

Książę Harry
fot. instagram.com/meghanmarkle_official

Wszystko wskazuje na to, że ich małżeństwo wkrótce się rozpadnie.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl