Brytyjski tabloid Globe podał zaskakujące informacje prosto z rodziny królewskiej. Królowa Elżbieta II miała wydać dekret, że księżna Kate nie może mieć więcej dzieci. Informator z królewskiego dworu donosi, że żona księcia Williama ma być tą decyzją załamana. Jej małżonek ma inne podejście do sprawy. Księżna częściowo ma obwiniać o tę decyzję księcia Harry’ego i jego małżonkę Meghan Markle.

Księżna Kate i książę William dotychczas doczekali się trójki potomstwa. Middleton miała wielokrotnie powtarzać, że jej marzeniem jest posiadanie sześciorga dzieci. Niestety jej plany mogą lec w gruzach przez decyzję Królowej Elżbiety II.

Księżna Kate nie może mieć więcej dzieci?

Brytyjska rodzina królewska w ostatnim czasie jest jednym z głównych tematów dzienników i portali na całym świecie. Jeszcze kilka dni temu do mediów trafiła wspaniała informacja, o jej powiększeniu. Na świat przyszedł synek księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka.

Na kolejną radosną wiadomość nie przyszło nam czekać długo. Dosłownie parę dni po narodzinach kolejnego członka rodziny królewskiej, książę Harry i jego małżonka Meghan Markle, którzy wystąpili z królewskiego dworu ogłosili, że spodziewają się drugiego potomka

Doniesień prosto z dworu Królowej Elżbiety II nie brakuje, jednak nie każde z nich jest radosne. Jak podaje brytyjski tabloid Globe dzierżąca od 1952 roku tron Wielkiej Brytanii monarchini miała wydać dekret w sprawie księżnej Kate i księcia Williama. Miał on brzmieć, że Middleton nie może mieć już więcej dzieci.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 Rodzina królewska rozpaczliwie potrzebuje Williama i Kate, aby uratować monarchię. Królowa Elżbieta powiedziała im, że przyszłość rodziny spoczywa na ich barkach – a Kate jest tak popularna, że ​​nie mogą pozwolić jej na spędzanie miesięcy poza sceną publiczną na urlopie macierzyńskim – czytamy.

Księżna Kate załamana decyzją Królowej Elżbiety II

Informacja o decyzji Królowej Elżbiety II miała wpłynąć na małżonkę księcia Williama do tego stopnia, że ciężko było ją zaakceptować. Księżna Kate miała niejednokrotnie powtarzać, że jej marzeniem jest posiadanie sześciorga dzieci. Co więcej, informator tabloidu miał podać, że częściowo obwinia o ten dekret księcia Harry’ego i Meghan Markle, których nazywa samolubami.

– Powiedziano mi, że Kate ma złamane serce. Jest mamą i zawsze chciała mieć dużo dzieci. Chociaż rozumie, że pałac znajduje się w kryzysie z powodu odejścia księcia Harry’ego i Markle, to nie może powstrzymać się od obwiniania tych dwojga za swoje kłopoty. Kiedy nikt nie słyszy, nie nazywa ich inaczej, jak samoluby – podaje informator magazynu.

Inne podejście do sprawy ma mieć książę William, który rzekomo przyjął dekret królowej z pokorą i spokojem. Co więcej, miał też odczuć ulgę z powodu zakazu posiadania kolejnego dziecka.

– William odczuwa wielką ulgę z powodu zakazu posiadania kolejnego dziecka. Middleton zawsze chciała mieć sześcioro dzieci, a gdyby sprawy potoczyły się po jej myśli, wkrótce ogłosiłaby czwartą ciążę. Książę William wie, że jego żona jest rozczarowana, ale uważa, że ich trójka wystarczy – czytamy.

Co sądzicie o decyzji monarchini?

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily)

Królowa Elżbieta II miała wydać dekret, że księżna Kate nie może posiadać większej ilości dzieci.

księżna Kate
fot. Rex Features/East News

Księżna Kate ma być załamana decyzją królowej.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl