Po wywiadzie Oprah Winfrey z Meghan Markle i księciem Harrym, tempo zdarzeń wokół rodziny królewskiej nie zwalnia. Informator z Pałacu donosi, że najnowsza relacja z kłótni między Meghan, a Kate jest totalną bzdurą. Czy księżna Kate wypowie się publicznie?

Poza tematem rasizmu oraz problemów psychicznych Meghan Merkle, w wywiadzie u Winfrey poruszony był również temat księżnej Kate. Pierwsza wersja wydarzeń donosiła, że kłótnia na temat sukienek druhen, doprowadziła księżną do płaczu. Jednak podczas wywiadu u Winfrey, Meghan zaprzeczyła wszystkiemu. Powiedziała, że to ona popłakała się przez Kate.

Księżna Kate nie zgadza się z Markle

Media donoszą, że księżna Kate czuje się upokorzona przez Meghan. Ze wstępnych doniesień wynika, że księżna chciałaby publicznie odnieść się do zarzutów Meghan Markle. Informator z Pałacu, jak informuje Woman’s Day – podkreśla, że nigdy wcześniej nie widział tak wściekłej Kate. Donosi również, że według Kate afera z sukienkami wyglądała zupełnie inaczej. Podobno słowa Meghan określiła jako bzdury…

 – To jest totalna bzdura. Meghan doprowadziła Kate do płaczu podczas przymiarki sukni księżniczki Charlotte, która była druhną. Wszyscy mówili, że chodziło o rajstopy, ale tak naprawdę chodziło o koronki. To był dość drobny problem – mówi tajemniczy informator. 

Dodatkowo Kate nie zgadza się również z oskarżeniem rodziny królewskiej o rasizm. Wcześniej, pojawiły się spekulacje, że o kolor skóry syna Meghan i Harry’ego dopytywał książę William. Księżna Kate podobno poinformowała królową Elżbietę II, że chce zabrać głos w tej sprawie. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jednak Królowa nie jest zachwycona tym pomysłem. O ile Meghan Markle może wypowiadać się publicznie już ze znacznie większą swobodą, tak księżna Kate nadal należy do instytucji, jaką jest rodzina królewska.

Kate i Meghan – rywalki?

Relacja Kate i Meghan zawsze była narażona na duże konflikty. Kobiety były do siebie porównywane wielokrotnie, co z kolei z pewnością budowało pewne napięcia między nimi. Dodatkowo, odejście z rodziny królewskiej Meghan i księcia Harry’ego wpłynęło na jeszcze większy rozłam między dwoma słynnymi parami. 

Jeszcze do niedawna, Księżna Kate i książę William podkreślali, że nie chcą udzielać publicznego komentarza w sprawie wywiadu przeprowadzonego przez Oprah Winfrey.

 Najwyraźniej, słowa Meghan, musiały szczególnie zaboleć Kate. Wcześniej, jak donosiło Page Six, para słuchała się doradztwa i nie chciała uczestniczyć w tej telenoweli.

Czy zmienili zdanie?

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal)

Czy para książęca zabierze głos w sprawie Meghan i księcia Harrego?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Do teraz nie wiadomo, która z kobiet miała rację w aferze sukienkowej. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródła: pudelek.pl, glamour.pl