Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Księżna Kate i William mają kryzys? Zdjęcia wywołały burzę
Kamil Olek
Kamil Olek 14.10.2021 11:26

Księżna Kate i William mają kryzys? Zdjęcia wywołały burzę

księżna Kate
screen / The Duke and Duchess of Cambridge / YouTube

Od pewnego czasu opinię publiczną elektryzują doniesienia o domniemanym kryzysie w małżeństwie księcia Cambridge, Williama – drugiego w kolejce do brytyjskiego tronu – oraz księżnej Kate. Niedawne zachowanie pary ponownie ożywiło dyskusję. Przyszła królowa Wielkiej Brytanii zdecydowała się bowiem na niecodzienny krok.

Kryzys w związku księżnej Kate?

Para książęca pojawiła się niedawno w Królewskim Ogrodzie Botanicznym, by spotkać się z uczniami londyńskiej The Heathlands School. Mimo że wizyta przebiegała w niezwykle miłej atmosferze – Kate i William odpowiadali na pytania dzieci oraz dzielili się z nimi historiami – obecni na miejscu reporterzy szybko wychwycili nietypowy szczegół.

Podczas podobnych występów publicznych para książęca zajmowała na ogół miejsca znajdujące się obok siebie. Tym razem jednak była panna Middleton postanowiła usiąść z dala od męża. Pozornie niewzruszony William kontynuował spotkanie z uczniami, jego mina mówiła jednak wiele.

W połączeniu ze scenami, do których doszło na brytyjskiej premierze najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda (Kate widocznie odpychała małżonka, co uwiecznione zostało na nagraniu), nie wygląda to najlepiej. Miejmy jednak nadzieję, że książę i księżna Cambridge nie podzielą losu rodziców przyszłego króla – Karola i Diany, których małżeństwo skończyło się w niezwykle dramatycznych okolicznościach.

Zdjęcia z wydarzenia w Ogrodzie, a także krótka relacja wideo, zostały umieszczone na oficjalnym Instagramie pary.

Źródło: Pomponik

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Nie żyje polski sportowiec. 41-latek był legendą w swoim zespole
  2. Z zagranicy przyszła paczka. Adresatem Jacek Jaworek
  3. Michał Wiśniewski zostanie przesłuchany przez prokuraturę