Stylizacje księżnej Kate, żony drugiego w kolejce do brytyjskiego tronu Williama, od lat budzą ogromne zainteresowanie. Niedawno para książęca pojawiła się na premierze najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Wyjątkowa, złota kreacja przyszłej królowej nie uszła uwadze mediów, a także pozostałych zgromadzonych.

Księżna Kate w zjawiskowej sukni

Żona przyszłego monarchy miała na sobie strój autorstwa brytyjskiej projektantki Jenny Packham (znanej głównie ze spektakularnych sukien ślubnych). Mieniąca się, złota kreacja wywołała niezwykle pozytywne reakcje – z pewnością warta była więc swojej ceny (wyceniana jest na około 15 tysięcy złotych).

Wielu orzekło również, że księżna Cambridge wygląda… jak prawdziwa królowa. Zachwycony był między innymi sam odtwórca roli Agenta 007 – Daniel Craig.

Księżna wygląda zjawiskowo – miał wypalić, zwracając się bezpośrednio do byłej panny Middleton.

Kate od momentu wejścia do rodziny Windsorów uchodzi za ulubienicę obecnej monarchini, Elżbiety II. Królowa musi być zachwycona, obserwując poczynania swojej następczyni.

Na premierze „Nie czas umierać” w londyńskiej Royal Albert Hall pojawili się również następca tronu, książę Karol z małżonką, księżną Kamilą (jej suknię zaprojektował z kolei Bruce Oldfield) oraz szereg gwiazd, między innymi Judi Dench, Billie Eilish czy Jason Momoa.

Relacja z uroczystości pojawiła się między innymi w mediach społecznościowych księżna i księżnej Cambridge.

Jak oceniacie suknię Kate?

View this post on Instagram

A post shared by Daily Mail (@dailymail)

Źródło: Pudelek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Tomasz Lis w żałobie. Przekazał wiadomość o śmierci cenionego dziennikarza

Wydawca i redaktor sekcji Lifestyle. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl