Na królewskim dworze po raz kolejny zawrzało. Tym razem sprawa dotyczy chrzcin malutkiej Lilibet Diany, która ma zostać ochrzczona poza królewskimi kaplicami. Decyzja miała zostać podjęta przez jej rodziców, a na dodatek uroczystość zostanie odprawiona bez obecności rodziny królewskiej. Księżna Kate i królowa Elżbieta II są załamane z tego powodu.

W brytyjskich mediach nie ma dnia bez wzmianki o sytuacji w rodzinie królewskiej oraz postępowaniu Meghan Markle i księcia Harry’ego. Chrzciny ich najmłodszej córki stanowią kolejny obiekt sporu między nimi, a dworem królewskim.

Księżna Kate załamana decyzją o chrzcinach córki Meghan Markle i księcia Harry’ego

Wyprowadzka Sussexów z pałacu królewskiego coraz częściej przyprawia jego lokatorów o ból głowy. Za ich sprawą coraz częściej na światło dzienne wychodzą niejasności i tajemnice skrywane między murami Buckingham. Tym razem sprawa dotyczy czegoś innego.

Chrzciny Lilibet Diany stanowią obiekt zainteresowania mediów na całym świecie, a pierwsze informacje w tej sprawie zaczęły już się pojawiać. Wszystko wskazuje na to, że Meghan Markle i książę Harry zdecydują się ochrzcić córkę poza królewskimi kaplicami.

Oficjalny protokół głosi, że royal babies muszą zostać w nich ochrzczone, jednak od momentu wystąpienia Sussexów z rodziny królewskiej zasada ta ich już nie dotyczy. Wobec tego zamierzają zorganizować wszystko po swojemu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Meghan chce, żeby ceremonia była mikroskopijna. Będzie uwzględniała garść celebryckich przyjaciół wraz z matką Dorią. Rodzina królewska nie zostanie zaproszona. Ona nie pozwoli im nawet oglądać tego podczas połączenia na Zoomie. Prawdopodobnie z czystej złośliwości – powiedział informator Sussexów dla New Idea.

W przypadku takiego przebiegu zdarzeń Lilibet Diana nie będzie księżniczką. Najbardziej z tego powodu ma cierpieć księżna Kate, która ma dosyć postępowania Meghan i Harry’ego. Ma twierdzić, że w takim wypadku bracia William i Harry nigdy się nie pogodzą.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: gwiazdy.wp.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl