Dla wielu ludzi pierścionek zaręczynowy to wieczna deklaracja. Dlatego właśnie diamenty są najpopularniejszym wyborem dla wielu przyszłych narzeczonych. Są klasyczne, ponadczasowe i mogą odzwierciedlać osobowość, charakter i styl kobiety. Przedstawiamy najpopularniejsze kształty pierścionków zaręczynowych.

Okrągły

Najbardziej klasyczny kształt. Jest on prosty, ale nie bez powodu pokochało go wiele kobiet, jak np. Mila Kunis. Prezentuje się on na dłoni delikatnie i bardzo elegancko.

fot. www.instagram.com/calistawest/

Diament o szlifie poduszkowym

Łączy okrągły szlif z bardziej oldschoolowym wzorem fasetek, który dodaje mu odrobiny stylu vintage. Jego zaokrąglony kwadratowy kształt jest ponadczasowy i będzie wyglądać dobrze niezależnie od trendów.

fot. www.instagram.com/calistawest/

Owalny

Niewielka wariacja na temat okrągłych diamentów. Owale są nieoczekiwane, przyciągające uwagę i idealnie pasują dla każdego, kto szuka czegoś wyjątkowego.

fot. www.instagram.com/calistawest

Szmaragd

Czysty, symetryczny kształt jest idealny dla przyszłych panien młodych pragnących wydłużyć i wysmuklić swoje palce.

fot. ww.instagram.com/vowjewellery/

Gruszka

Diamenty w kształcie gruszki są w rzeczywistości bardzo wszechstronne, ponieważ można je nosić z czubkiem skierowanym do wewnątrz lub na zewnątrz.

fot. www.instagram.com/mag.jewellery.corfu/

Markiza

Charakterystyczny kształt jest z pewnością jedyny w swoim rodzaju i idealny dla pierścionka inspirowanego stylem vintage.

fot. www.instagram.com/calistawest/

Serce

Kamienie na pierścionkach w kształcie serca to wyjątkowa opcja dla kogoś, kto szuka czegoś nieoczekiwanego i nietuzinkowego.

fot. www.instagram.com/diamondicqinternational/

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.