Kto ile zarabia na Instagramie? W ostatnim czasie Instagram zyskuje na popularności. Stał się miejscem, w którym nie tylko można udostępnić piękne zdjęcia, lecz także zarobić wielkie pieniądze. Sprawdźcie, które gwiazdy mogą liczyć na zawrotne kwoty nawet MILIONA za post!

Kto ile zarabia na Instagramie? Ten fotograficzny serwis społecznościowy stał się istną maszynką do zarabiania pieniędzy! Reklamodawcy chętnie angażują gwiazdy z pierwszych stron gazet do różnego rodzaju kampanii, ponieważ są one przynętą dla potencjalnych klientów marek. Ich zarobki przyprawiają o zawrót głowy.

Kto ile zarabia na Instagramie? Będziecie zaskoczeni!

Niekwestionowaną królową Instagrama jest bez wątpienia Kim Kardashian. Celebrytka od wielu lat bije rekordy popularności, a jej pojawienie się w mediach za każdym razem wzbudza wielką sensację. Kim ma nosa do interesów i doskonale wie, jak zarobić grube miliony, bo za jeden post żąda do 700 tysięcy dolarów.

Cała rodzina Kardashianów wie, jak wzbudzić zainteresowanie mediów i reklamodawców. Młodsza siostra Kim, Kylie Jenner, nie stanowi w tej kwestii wyjątku. Media podają, że właścicielka marki kosmetycznej za jeden udostępniony post na swoim kanale zgarnia nawet milion dolarów! Jesteście sobie to w stanie wyobrazić?

Beyonce od wielu lat gości na scenie muzycznej, a jej przeboje śpiewają fani na całym świecie. Gwiazda jest chodzącą marką, a wszystko, co wpadnie w jej ręce zamienia się w złoto. Jej profil śledzi ponad 120 milionów obserwatorów, a ta liczba wzrasta z dnia na dzień. Jakie sumy ikona popu inkasuje na Instagramie? Beyonce osiąga zdumiewające wyniki, a za jeden post może otrzymać około 800 tysięcy dolarów!

Ronaldo na Instagramie ma naprawdę duże pole do popisu. Ile zarabia gwiazda piłki nożnej? Jego zarobki z platformy sięgają nawet 700 tysięcy euro!

Gwiazdy w internecie mogą dzielić się własnymi przemyśleniami, udostępniać zdjęcia niepublikowane nigdzie wcześniej i rozszerzać grono swoich odbiorców. Jednak czysto rozrywkowe podejście do tego serwisu to nie wszystko! Wystarczy pomysł na siebie, zdjęcie przyciągające uwagę i ludzie, którzy zechcą za nie zapłacić 😉

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kto ile zarabia na instagramie
instagram.com @kimkardashian

Kim Kardashian to prawdziwa maszynka do zarabiania pieniędzy.