M jak miłość to serial, który niezmiennie od przeszło 20 lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Ostatnio z serialem w atmosferze skandalu pożegnała się Barbara Kurdej-Szatan. TVP nie czekała długo z angażami do nowych ról. Kto pojawi się w serialu jeszcze przed końcem roku kalendarzowego? 

Na fanów M jak miłość czekają zmiany, a nowa obsada może zaskoczyć niejednego wiernego widza telenoweli. 

Zmiany w M jak miłość

Barbara Kurdej-Szatan została zwolniona z pracy na planie Emki po tym, jak do sieci trafił jej kontrowersyjny post na temat strażników granicznych. Głos w sprawie zabrał za pośrednictwem mediów społecznościowych sam prezes TVP Jacek Kurski:

– […] W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków. Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP […] – pisał Kurski. 

Widzowie M jak miłość niedawno pożegnali też ulubioną serialową parę – Marzenkę i Andrzejka. Co ciekawe, to wciąż nie koniec zmian, które jeszcze w grudniu czekają na fanów. 

Jak dowiedział się Super Express, na planie serialu mają pojawić się nowi aktorzy. 

– Według naszej wiedzy już 13 grudnia poznamy psycholog Dagmarę Bednarek, którą zagra Marianna Janczarska, córka Ewy Błaszczyk. Tydzień później w szpitalu w Gródku pojawi się natomiast Grzegorz grany przez Janusza Onufrowicza – donosi SE. 

Też jesteście ciekawi nowych wątków w Emce

Zobacz post:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland” 

Źródło: Jastrząb Post