Dziewczyna została okradziona z cennej pamiątki, jaką była bransoletka. Zagadka z pozoru wydaje się trudna, a jej odpowiedź może zaskoczyć. Tylko 3% ludzi jest w stanie sobie z nią poradzić. Może do nich należysz?

To będzie mała zagadka na logicznie myślenie i spostrzegawczość. Na obrazku zobaczymy, że dziewczyna szuka swojej bransoletki. Przygląda jej się parę osób, jedna z nich jest złodziejem. Zgadniesz która? Tylko 3% ludzi potrafi.

Dziewczyna została okradziona. Znajdź złodzieja

Mała zagadka na pobudzenie szarych komórek w tę leniwą niedzielę przyda się każdemu. Pewien detektyw wybrał się na spacer i znalazł płacząca dziewczynę. Ta opowiedziała mu całą swoją historię.

W trakcie opalania się nagle zasnęła. Kiedy ona smacznie spała, ktoś zabrał jej ukochaną bransoletkę, która była dla niej cenną pamiątką. Detektyw szybko rozejrzał się wokół siebie, żeby wpaść na jakiś trop. Niestety wokół koca nie było żadnych odcisków stóp, oprócz śladów samej okradzionej. Mężczyzna popatrzył na osoby, które regularnie pojawiały się nad rzeką i nagle wszystko zrozumiał. A ty znasz już poprawną odpowiedź?

Złodziej został złapany

Poza dziewczyną na plaży było jeszcze siedem innych osób. Wśród nich znajdowała się m.in. pewna para, chłopiec w stroju nurka, nastolatek z pontonem czy rakietą tenisową. Jeszcze raz spójrz na zdjęcie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Dziewczyna
fot. brightside.me

Kto jest złodziejem? Poniżej przedstawiamy odpowiedź.

Dziewczyna
fot. brightside.me

Złodziejem okazał się wędkarz. Dlaczego? Tylko on mógł zabrać bransoletkę, nie zbliżając się nawet do koca dziewczyny. Sprytne, prawda? Należysz to tych 3% ludzi, którym udało się poprawnie rozwiązać zagadkę? Może poradzi sobie również z kolejną?

Źródło: papilot.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl