Kto wygra Taniec z Gwiazdami? Iwona Pavlović nie pozostawiła wątpliwości! Charakterystyczna jurorka jest znana ze swoich merytorycznych wypowiedzi, jak i krytycznych uwag. Na najsłynniejszym telewizyjnym parkiecie zostało kilka par, które wciąż mogą walczyć o jej taneczne względy. Zobaczmy, kogo typuje do zwycięstwa Czarna Mamba!

Piątkowe wieczory sporo osób spędza przy ekranie, śledząc taneczne poczynania swoich ulubieńców. Tancerze i gwiazdy są poddawani wnikliwym ocenom i to one pozwalają im albo pozostać w programie, albo pożegnać się z nim na zawsze. Jednym salsa sprawia więcej kłopotów, innym lepiej kształcić się w kierunku rumby. Co w tej kwestii może powiedzieć ceniona jurorka?

Kto wygra taniec z gwiazdami? Iwona Pavlović ma swoje typy!

Iwona Pavlović ma swoich ulubieńców w programie, którzy rzeczywiście mogą okazać się najlepszą parą na parkiecie. To właśnie za dwa tygodnie dowiemy się, kto najlepiej porusza się w najsłynniejszym tanecznym show.

Na łamach portalu Jastrzabpost powiedziała, że w finale programu bardzo chciałaby zobaczyć Tamerę Gonzalez i Joannę Mazur. Dodała również, że panie zasługują na wyrównaną walkę, ponieważ obie tańczą na świetnym poziomie. Czy doświadcza jurorka ma rację? O kryształową kulę będzie walczył również Gimper.

Kiedy finał Tańca z Gwiazdami?  

Taniec z Gwiazdami: Iwona Pavlović będzie miała okazję wypowiedzieć się publicznie na temat swoich wyborów już za dwa tygodnie.

Finał programu odbędzie się 17 maja 2019 roku, a o miejsce w nim zawalczą Joanna Mazur, Gimper i Macedian Girl. Trzymacie kciuki za swoich ulubieńców? Całość będzie można obejrzeć na Polsacie w piątek o godzinie 20.05.

Kto wygra Taniec z gwiazdami? Będziemy informować was na bieżąco!

Taniec z Gwiazdami: Iwona Pavlović- ZOBACZ ZDJĘCIA:  

Taniec z Gwiazda: Iwona Pavlović
Fot.: iwonapavlovic/ Instagram 

Taniec z Gwiazdami: Iwona Pavlović jest niewątpliwie gwiazdą tego programu. Choć ocenia tańczących, sama mogłaby się zaprezentować w salsie czy rumbie na parkiecie tanecznym.

Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.