Obrazek przedstawiający ilustrowany zapis ze sklepowego monitoringu to idealny test na spostrzegawczość. Chcesz sprawdzić, czy potrafisz wyciągać wnioski? Przypatrz się temu, co widzisz i wskaż, która z osób w sklepie jest złodziejem. Uwaga! Wcale nie jest to takie łatwe. Jednie 5% dostrzega niepokojący szczegół, który jest kluczem do rozwiązania zagadki.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Która z osób jest złodziejem
  • Na jaki szczegół należało zwrócić uwagę
  • Czy należysz do grona najbardziej spostrzegawczych osób

Obrazek przestawia taśmy sklepowego monitoringu, od stycznia do czerwca 2017 roku. I choć mogłoby się wydawać, że na każdej z ilustracji widzimy zaledwie osoby, dokonujące zakupów, nic bardziej mylnego. Wśród nich jest złodziej! 

Obrazek: Test na spostrzegawczość

Ta ilustracja opublikowana na brightside.me wywołała spore kontrowersje i szybko stała się niezwykle popularnym testem na spostrzegawczość. Kto nie lubi sprawdzać swoich umiejętności?

Przyznajmy, testy na spostrzegawczość, zagadki i łamigłówki to coś, nad czym potrafimy spędzić całe godziny.

Obiecujemy, ten obrazek wciągnie was jak żaden inny i ostrzegamy, jego rozwiązanie wcale nie jest łatwe. Tu trzeba się nagłowić. 

Obrazek przestawia klientów w sklepie, ale jak się okazuje, jeden z nich jest złodziejem. Jednak by udzielić prawidłowej odpowiedzi, trzeba wykazać się ponadprzeciętną spostrzegawczością i mieć oczy dookoła głowy.

Rozwiązanie wskaże nam jeden szczegół, który niektórym bardzo łatwo umyka. Jesteś w stanie wskazać, kto jest złodziejem?

Kto jest złodziejem?

Kobieta w białej sukience, mężczyzna, kobieta w zielonej kurtce a może w czarnej sukience? Która z postaci na obrazku twoim zdaniem jest złodziejem?

Przyjrzyj się im bacznie i dokładnie przeanalizuj każdy szczegół. Masz już swój typ? Pamiętaj, tylko 5% osób jest  w stanie udzielić prawidłowej odpowiedzi!

Może spróbujesz podjąć się innej zagadki? Kliknij >tutaj< i sprawdź, czy rozpoznasz przestępcę.

Zobacz zdjęcia:

obrazek
fot. brightside.me

Już wiesz? 

obrazek
fot. brightside.me

Zauważyłeś brzuch kobiety?

OBRAZEK
fot. brightside.me

A prawidłowa odpowiedź to… kobieta w zielonej kurtce! Dlaczego? Jeżeli nie wiesz, przypatrz się jeszcze raz. Czy fakt, że kobieta przez tyle miesięcy chodzi z takim samym, ciężarnym brzuchem nie wzbudził w Tobie żadnych wątpliwości?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Żona Krzysztofa Krawczyka nie może uwierzyć w tragedię. ,,Wierzyła, że Krzysztof wróci do zdrowia”
  2. Edyta Górniak wspomina Krzysztofa Krawczyka. ,,Uklęknęłam przed Tobą ze szczęścia i z podziwu”
  3. Zagadka: która z kobiet jest matką chłopca? Aż 70% pytanych odpowiada źle

Źródło: papilot.pl

 

Poprzedni artykułMenedżer Krzysztofa Krawczyka o pogrzebie artysty. Słowa, które ściskają za gardło
Następny artykułPilna konferencja szefa KPRM. Właśnie przekazał Polakom najnowsze informacje
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.