11 listopada większość sklepów jest zamknięta, jednak są też wyjątki. Jeżeli zapomniałaś zaopatrzyć się w jakiś produkt jeszcze wczoraj, mamy dobre wieści. Przedstawiamy listę otwartych punktów, które są dziś otwarte mimo ograniczenia handlu.

Które sklepy są otwarte 11 listopada? W wielu miejscach na drzwiach wisi komunikat „Nieczynne”, ale nie wszędzie.

Które sklepy są otwarte 11 listopada?

11 listopada to dzień ustawowo wolny od pracy w związku z tym większość sklepów, jak w każdy dzień świąteczny jest zamknięta. Podpowiadamy, gdzie można zrobić zakupy, jeżeli nie zdążyliśmy zrobić tego wczoraj.

11 listopada będą otwarte między innymi stacje paliw, niektóre apteki, placówki handlowe na dworcach, w portach i lotniskach, a także niektóre sklepy, gdzie handel jest prowadzony przez właściciela osobiście i na własny rachunek.

Jeżeli w pobliżu twojego zamieszkania znajdują się takie sklepy, jak np.: Żabka, Lewiatan, czy ABC, bardzo możliwe, że dziś również są otwarte.

12 listopada jednak wszystko wróci już do normy — piątek jest normalnym dniem roboczym.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Britney Spears cała jak we krwi. Makabryczne zdjęcia trafiły do sieci
  2. Smutne wieści, fani „M jak miłość” przeżyją wstrząs. Bohaterowie serialu odejdą na zawsze
  3. Kontrowersyjne wydanie „Wiadomości” na TVP po marszu dla Izy

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.