Który mężczyzna z obrazka jest singlem? Ta psychozabawa ze strony dimajadid.net, pomoże ci odkryć największe sekrety twojej osobowości. Wystarczy, że poświęcisz tej zagadce kilka minut. Gotowa? Musisz bardzo dobrze przyglądać się grafikom. Nie sprawdzaj od razu odpowiedzi, bo cały urok z zabawy pryśnie.

Psychozabawy to nie tylko świetny sposób na rozrywkę podczas niedzielnych popołudni, lecz także idealna okazja na to, aby lepiej poznać samą siebie. Ich rozwiązania mogą nas niekiedy zaskoczyć! Wystarczy, że odpowiesz na jedno pytanie: który mężczyzna jest według ciebie samotny? Test został wcześniej opisany na stronie dimajadid.net.

Który mężczyzna jest singlem?

Ocenianie innych po pozorach nie jest zbyt sprawiedliwe i zazwyczaj okazuje się mylne. Jednak często jest tak, że pierwsze wrażenie może być trafne, dzięki czemu łatwiej nam unikać toksycznych relacji.

Warto zwracać uwagę nie tylko na powierzchowność, jak fryzura, paznokcie czy nienaganny strój, lecz także mimikę twarzy oraz mowę ciała. Tzw. mowa niewerbalna może nam więcej powiedzieć o człowieku niż niejedno słowo. Również to, co inni woleliby pozostawić w tajemnicy.

Każdy z nas powinien nauczyć się wyciągać wnioski na podstawie nieoczywistych sygnałów od drugiej osoby. W niektórych sytuacjach może nam to bardzo ułatwić życie. Na obrazku jest pięć osób, a zadanie wydaje się na pozór proste — trzeba wskazać tę najbardziej samotną. Rozwiązanie nie jest takie oczywiste i może zaskakiwać.

Już teraz zdradzamy, że odpowiedź jest nieco inna niż w przypadku pozostałych psychotestów, ponieważ nie istnieje jedno prawidłowe rozwiązanie zagadki! Ta psychozabawa pomoże ci za to odkryć sekrety własnej osobowości. Przekonasz się, ile potrafi ci powiedzieć o człowieku sama jego postawa. Może dostrzegasz w nich jakąś swoją własną?

Mężczyzna #1

Spójrz na mężczyznę z numerem jeden. Wygląda na to, że bardzo nie lubi on towarzystwa zamkniętych w sobie osób. Jego postawa wyraża pewność siebie, co można zauważyć po rękach w kieszeniach. Wygląda na to, że cenisz sobie otwartość, szczerość i spontaniczność.

Mężczyzna #2

Jego postawa mówi o powściągliwości i dyscyplinie. Stoi bokiem do swojego rozmówcy, co może wskazywać na to, że nie do końca mu ufa i chce się na niego otworzyć. Z pewnością jesteś skryta i nie lubisz okazywać emocji. Jako typowy introwertyk bardzo źle się czujesz w towarzystwie głośnych i przesadnie pewnie siebie osób, które szybko cię męczą.

Mężczyzna #3

Trzeci mężczyzna jest najbardziej niezależny i pewny siebie w porównaniu do pozostałych. Schowane ręce w kieszeni i wysoko uniesiona głowa wskazują na to, że ceni sobie poczucie wolności. Nienawidzisz manipulacji, brutalności i siły. Nikt nie jest w stanie do niczego cię zmusić, ponieważ sama zawsze wybierasz to, co jest dla ciebie najlepsze. Dlatego uciekasz od ludzi, którzy próbują kontrolować twoje życie i podważać dokonywane przez ciebie wybory.

Lubicie takie zagadki? Mam dla was jedną kryminalną, w której trzeba wskazać zabójcę. Jeśli wolicie testy na spostrzegawczość, również znajdziecie coś dla siebie >tutaj<.

Zobacz zdjęcia:

mężczyzna
fot. dimajadid.net

Przyjrzyjcie się jeszcze raz obrazkowi. Wszystko się zgadza? A może macie własne interpretacje tych postaw.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: dimajadid.net

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl