Kuba nie żyje, zmarł w nocy z 2 na 3 czerwca. Media właśnie obiegła najgorsza z możliwych wiadomości. Jak się okazało, od 2,5 roku walczył z rakiem. Lekarze zdiagnozowali guza przysadki mózgowej. Zwalczył guza, niestety w wyniku powikłań przeszedł udar. Wiele osób starało się pomóc mu w walce z chorobą. Niestety.

Internauci chętnie wspierali zbiórki utworzone dla chłopca. Leczenie Kuby było długie i bardzo kosztowne. Rodzice próbowali w każdy możliwy sposób uzdrowić swoje dziecko. Internauci zaangażowali się w pomoc chłopcu. Jego mama cały czas relacjonowała w mediach społecznościowych co dzieje się z jej synem.

Nie żyje Kuba z Przecławia

16-letni Kuba Woźniak, mieszkaniec Przecławia był bardzo wspierany przez lokalne miejscowości. Każdy, kto mógł, dokładał choć trochę pieniędzy na leczenie, by uratować dziecko. Niestety guz przysadki mózgowej to bardzo skomplikowana odmiana nowotworu.

Po radioterapii i chemioterapii chłopiec wrócił do domu. Przeprowadzono mu szereg zabiegów i wykorzystano wiele sposobów leczenia w szeregu polskich miastach.

  1. Para młoda razem z gośćmi weselnymi zginęła. Tragedia zaraz po ślubie
  2. Kobieta znienacka wróciła do domu i przyłapała chłopaka z inną. Jej reakcja powala, wszystko się nagrało
  3. Ich dziecko urodziło się z siwymi włosami. Rodzice chłopca bali się najgorszego

Wszyscy byli pewni, że Kuba wyzdrowieje

Po szeregu zabiegów i wizyt w szpitalach rodzice wreszcie usłyszeli dobre informacje. Było to w 2019 roku. Wtedy mama chłopca na swoim Facebooku napisała 

– Teraz bardzo ważna jest rehabilitacja, aby Kuba mógł wrócić do formy i sprawności fizycznej, do szkoły, do kolegów a przede wszystkim do nas, aby żyć jak inne dzieci, by miał normalne dzieciństwo jak inne nastolatki.

Niestety marzenie 16-latka i jego rodziców o powrocie do normalności nigdy się nie spełni. Składamy kondolencje dla rodziny i bliskich chłopca. Pogrzeb Kuby odbędzie się w sobotę o 10:00 w miejscowości Ostrowitem.

Niestety to nie jedyne tragiczne informacje ostatnich dni, znaleziono ciało 4-letniego chłopca, po szczegóły odsyłamy tutaj.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Premier podał smutną wiadomość. Nie żyje wielki Polak. Śmierć przyszła nagle
  2. WHO nagle zmienia zdanie. Chodzi o maseczki
  3. Polacy muszą być przygotowani. Nowe kontrole, mogą kosztować nawet 30 tysięcy złotych kary
  4. Policjant z Wielkopolski śmiertelnie się postrzelił. Fakty są porażające, miał tylko 33 lata
  5. Przed operacjami plastycznymi za 167 tys. zł wyglądała pięknie. Zmiana jej wyglądu rozkłada na łopatki
  6. Warszawa: Autobus rozerwał się w trakcie jazdy. Niepokojące doniesienia ze stolicy, do szpitala trafiła jedna osoba

źródło: gazetaslupecka.pl, twojaslupca.pl

 

 

 

Poprzedni artykuł2-letni chłopiec został pogryziony przez psa. Matka pokazała zdjęcie twarzy dziecka
Następny artykułCo wasze psy lubią jeść? Każdy właściciel wie, że piesek to mały głodomorek
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl