Kuba Wojewódzki ponownie prowokuje. Jego ostatnie zdjęcia na Instagramie prowokują przypuszczenia, że gwiazdor TVN wrócił do Anny Muchy. Czy tak jest i tym razem? Nowe zdjęcie kochanki bez ubrań według niektórych fanów rozwiewa wszelkie wątpliwości. Sądzą, że jej tożsamość jest oczywista!

Kuba Wojewódzki dodał nowe zdjęcie na swojego Instagrama. Fotografia nagiej kobiety dla wielu nie pozostawia złudzeń. Zdradził ją jeden szczegół, a fani w komentarzach prześcigają się w przypuszczeniach. Jedno powtarza się nader często!

Kuba Wojewódzki dodał prowokacyjne zdjęcie

Na swoim Instagramie dziennikarz TVN umieścił zdjęcie promujące jedną z firm cateringowych. Do tej promocji wybrał bardzo ciekawy sposób. Prowakacyjne zdjęcie szybko zdobyło popularność. Na wpół zakryta pościelą, leżąca w łóżku naga kobieta jest bowiem tłem dla reklamowanej torby cateringowej.

Na zdjęciu nie widać za wiele i trudno jest określić tożsamość nagiej pani. Jednak co bystrzejsi fani dostrzegli bransoletkę na jej nadgarstku, specyficzny, czerwony sznureczek, tak zwaną nitkę kabały. Okazuje się, że od jakiegoś czasu, taką samą nosi… Anna Mucha. Na wielu aktualnych zdjęciach aktorki możemy zauważyć czerwoną nitkę na jej nadgarstku.

  1. Niestety, nie żyje Piotr Nowak. Do mediów trafiła bardzo smutna wiadomość
  2. Minister edukacji się wygadał. Dzieci wrócą do szkoły szybciej niż każdy się spodziewał?
  3. Już jutro w życie wchodzą ważne zmiany. Rząd zniósł uciążliwe obostrzenie

Kuba Wojewódzki znów jest z Anną Muchą?

Wielu fanów zgadza się z tym, że mogła to być ręka aktorki M jak Miłość. Jednak nie da się ukryć, że podobną nitkę nosi wiele kobiet. Poza tym Kuba spędza majówkę w Sopocie, podczas gdy aktorka jest właśnie w Warszawie. Chyba że zdjęcie było zrobione wcześniej…

Przypuszczeniom nie ma końca. Wiemy jednak, że od jakiegoś czasu dziennikarz i Anna Mucha pysznie bawią się, podkładając na swoich mediach społecznościowych coraz to nowsze szczegóły mające świadczyć o tym, że spędzają czas razem. Zaczęło się od jednego wspólnego zdjęcia, które wzbudziło falę podejrzeń o domniemanym powrocie pary do siebie. Od tego czasu oboje dbają o to, by te przypuszczenia nie traciły na sile.

A wy jak sądzicie – czy gwiazdorska para mogła do siebie wrócić?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 
anna mucha
fot.instagram.com/ kuba_wojewodzki_official

To jedno zdjęcie było początkiem przypuszczeń o powrocie Anny Muchy i Wojewódzkiego do siebie. 

Kuba Wojewódzki
fot.instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Odważne zdjęcie wzbudziło falę komentarzy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ośrodki sportowe pozostaną zamknięte? Jest decyzja ratusza
  2. Mają tylko kilka godzin na opuszczenie domu. Tłumy wyszły na ulice w zagranicznych miastach
  3. Krzysztof Rutkowski szuka Kacperka. Zaoferował dużą nagrodę za pomoc w odnalezieniu chłopca
  4. Mówią, że jest najsmutniejszym kotkiem świata. Kto by go uściskał?
  5. Mówią, że ma idealną twarz i ciało. Proporcje dziewczyny wręcz zapierają dech w piersiach, piękna?
  6. Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał „doskonałe dla Polaków informacje”

źródło: plotek.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl