Kuba Wojewódzki zapowiedział na swoim Facebooku, że składa pozew przeciwko stacji TVP oraz Sylwestrowi Latkowskiemu, który wyreżyserował film Nic się nie stało. Dokument, który opowiada o pedofilii wśród elit i celebrytów, został wyemitowany w środę wieczorem 20 maja. Zaraz po nim na antenie Jedynki odbyła się wstrząsająca debata.

Kuba Wojewódzki stanął w ogniu krytyki po emisji dokumentu Latkowskiego. Reżyser oskarża go o ukrywanie prawdy dotyczącej tego, co tak naprawdę działo się w Zatoce Sztuki w Sopocie. Według twórcy filmu Nic się nie stało, w zmowie jest także Borys Szyc, Radosław Majdan i Jarosław Bieniuk.

Kuba Wojewódzki pozywa stację TVP

Dokument Nic się nie stało opowiada o szokujących faktach dotyczących wykorzystywania seksualnego nieletnich w nadmorskich klubach. Jak podkreśla portal Interia, film skupia się jednak na historii zgwałconej 14-latki Anaid z Gdańska, która pięć lat temu popełniła samobójstwo, oraz o sopockim klubie Zatoka Sztuki. 

Podczas debaty na żywo, Sylwester Latkowski zaapelował do wielu znanych mężczyzn o to, by przestali być w zmowie milczenia. Według reżysera wielu z nich wiedziało, co tak naprawdę działo się nad morzem. Na wizji padło m.in. nazwisko znanego prowadzącego z TVN. Kuba Wojewódzki długo nie czekał z odpowiedzią, tak samo jak Radek Majdan, który również zapowiedział pozew. 

  1. Minister Zdrowia potwierdził kolejne znoszenia obostrzeń. Takiej decyzji nikt nie spodziewał się tak szybko
  2. Jackowski był pewny swego, niestety, wszystko zaczyna się spełniać. Sytuacja jest bardzo poważna, głos w sprawie zabrała Komisja Europejska
  3. Wypłata dodatkowego zasiłku dla rodziców w ciągu najbliższych dni. Ministerstwo zabrało głos

Król TVN przerywa milczenie

Kuba Wojewódzki oburzył się po tym, jak reżyser na wizji stwierdził, że gwiazdor konkurującej stacji wie coś o przestępstwie związanym z pedofilią w Zatoce Sztuki:

– Próba przekonania świata, że bywając tam stawałem się uczestnikiem tamtejszych patologii, tudzież ich cichym wspólnikiem, to absurd i zwykłe przestępstwo – podkreślił na Facebooku dziennikarz. 

Dokument, mimo że porusza drastyczne historie wielu nastolatek, nie powinien być połączony z żadną gwiazdą, dopóki nie istnieją ku temu żadne dowody. Kuba Wojewódzki zapewnił reżysera, że jego walka nie kończy się wpisem na Facebooku:

– Idę z tobą i TVP do sądu. Postaram się wyrwać z 2 miliardów złotych dotacji, dla tak zwanej telewizji publicznej tyle ile się da – dodał Kuba Wojewódzki na koniec. 

Co o tym myślicie? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kuba wojewódzki
Fot. kadr z programu TVN „Kuba Wojewódzki Show”

Kuba Wojewódzki został zamieszany w aferę.

kuba wojewódzki
Fot. kuba_wojewodzki_official, Instagram

Dziennikarz ma zamiar pozwać TVP.

kuba wojewódzki
Fot. instagram.com @r_majdan

Radosław Majdan również zapowiedział pozew. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Duży warszawski bank ma problemy. Czy klienci powinni się obawiać?
  2. Ostrzeżenia dla większości Polski. 9 województw, mieszkańcy muszą uważać
  3. Będą ogromne zmiany w 500 plus? Pieniądze miałyby trafić na konto, ale nie rodziców
  4. Corgi ma niesamowity zwyczaj przy jedzeniu. Jego pani nie może powstrzymać śmiechu, nagrała go
  5. Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę. Ma długie, platynowe włosy. Wygląda zjawiskowo
  6. Jacek Kurski nagle wraca na funkcję prezesa TVP? Najnowsze doniesienia Wirtualnych Mediów, nikt się nie spodziewał

Źródło: fakty.interia.pl 

Poprzedni artykuł5-latka została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką na świecie. Zdjęcia zapierają dech
Następny artykułWypłynęły prywatne wiadomości Latkowskiego i Szyca. Mnóstwo ostrych zdań i oskarżeń
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.