Kuba Wojewódzki w felietonie dla magazynu Polityka skomentował nowy związek Anny Muchy, a przy okazji wyjawił tożsamość, nowego ukochanego swojej byłej. Król TVN wspomniał także o Sylwestrze Latkowskim, autorze kontrowersyjnego filmu, pt.: Nic się nie stało. Nikt nie spodziewał się takich rewelacji.

Anna Mucha bardzo strzeże swojego prywatnego życia. Jedno zdjęcie z Kubą Wojewódzkim spowodowało spore zamieszanie wokół gwiazdy. Fani zastanawiali się, czy aktorka M jak miłość i Kuba Wojewódzki znów są razem. Szybko jednak wyszło na jaw, że aktorka związała się z kimś zupełnie innym. Do tej pory tożsamość jej nowego partnera była tajemnicą. Król TVN nie omieszkał skomentować wyboru aktorki.

Kuba Wojewódzki o nowym związku Anny Muchy

W felietonie napisanym dla Polityki Wojewódzki wyjawił, że nowym partnerem Anny Muchy jest jej kolega po fachu, Jakub Wons. Były partner aktorki Hanny Konarowskiej, córki Joanny Szczepkowskiej.

Dziennikarz nie omieszkał skomentować nowej relacji swojej byłej kobiety:

Nowym partnerem Anny Muchy jest Jakub Wons, aktor, do niedawna partner aktorki Hanny Konarowskiej, która to z kolei dawno temu była partnerką byłego partnera Anny Muchy. – komentuje dziennikarz w swoim felietonie dla Polityki i kontynuuje:

-Do godnego sfilmowania tego fenomenu może podejść tylko Sylwester Latkowski – nie omieszkał dodać król TVN-u, który złożył pozew do sądu i mocne oświadczenie dotyczące filmu Latkowskiego Nic się nie stało.

  1. On był pierwszym mężem Małgorzaty Rozenek. Mało osób zna prawdę, była bardzo młoda
  2. Klienci są oszołomieni, oburzeni i wściekli. Dziennikarz ujawnił jak powstają frytki z McDonald’s, podał porażające szczegóły
  3. Reprezentant Polski jest zarażony koronawirusem. Smutna wiadomość właśnie została przekazana przez zagraniczne media

Anna Mucha nowy partner

Anna Mucha i jej nowy partner do tej pory byli owiani tajemnicą. Jakub Wons jest znany widzom z serialu Klan. Jego ojcem jest odtwórca Wiencławskiego, w serialu Ranczo. Jakub Wons zajmuje się także produkcją i reżyserią teatralną.

Do tej pory Anna Mucha pilnie strzegła, by informacje o jej związku nie ujrzały światła dziennego. Do tej pory aktorce udawało się utrzymać partnera w tajemnicy. Ciekawe, że to właśnie były partner udzielił informacji oficjalnie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kuba wojewódzki
fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Kuba nadal pozostaje w przyjacielskiej relacji z byłą partnerką. Jednak jego słowa o jej nowym związku są dość mocne.

Anna Mucha
Fot.instagram.com/taannamucha

Anna Mucha strzegła swojego życia prywatnego, od dłuższego czasu mówiło się o jej nowym związku, jednak tożsamość partnera nie była znana.

kuba wojewódzki
fot. instagram.com/kubawons

Jakub Wons jest nowym wybrankiem Anny Muchy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wielki strajk, ludzie wyszli na ulice. Awantura, rozległy się krzyki: „Mamy dość. Episkopat do więzienia”
  2. Niebezpieczeństwo na południu Polski. Pilny apel do Polaków
  3. Janusz Chabior wziął ślub. Gratulacje, panna młoda wyglądała pięknie
  4. Zaskakujące informacje o Jacku z „Gogglebox”. Nie do wiary, czym zajmował się kilka lat temu
  5. Zatrważająca wiadomość, nie żyje 26-letni muzyk. Zginął na oczach ukochanej
  6. Dodatkowe 4 tysiące złotych dla emerytów. Coraz więcej seniorów otrzymuje specjalny bonus

źródło: plejada.pl

 

Poprzedni artykułTysiące osób próbowało zgadnąć, potrafi jedynie 6% z nas. Ile koni naliczysz się na zdjęciu?
Następny artykułNiektóre dzieci dostaną 1000 złotych bonu turystycznego? Rząd przewidział dodatkowy bonus dla wybranej grupy
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.