Kuba Wojewódzki i Anna Mucha znowu razem, tym razem na urlopie? Po ostatnich prowokacyjnych zdjęciach fani uważnie śledzą każdy post tej dwójki i po raz kolejny znaleźli dowód na związek zakochanej niegdyś pary: zdjęcie z plaży, na którym za Kubą siedzi pewna brunetka. Jak zawsze, nie ma jednak stuprocentowej pewności. Gwiazdy wiedzą, jak podsycić ciekawość.

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha już od pewnego czasu ściągają na siebie uwagę internautów, a wszystko za sprawą niby niewinnych zdjęć, na których jednak co chwila pojawiają się znaki świadczące o wielkim powrocie.

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha na urlopie?
Po zdjęciu z Anną Muchą w jego apartamencie, kiedy to wszyscy z ogromnym zainteresowaniem zaczęli dopytywać, czy para się zeszła, Kuba Wojewódzki chyba postanowił tę grę pociągnąć i jeszcze bardziej podsycić ciekawość wścibskich fanów. Od tamtego czasu coraz częściej pojawiają się bowiem zastanawiające zdjęcia.

Tym razem król TVN-u wstawił zdjęcie z plaży, na którym tuż za nim widać siedzącą kobietę. I tym razem jednak fotografia pozostawia wiele domysłów. Nie da się dostrzec twarzy, a kolor włosów, choć także brązowy, zdaniem niektórych jest jednak ciemniejszy niż ten, który ma Anna Mucha. Dyskusja trwa.

  1. Policja ostrzega Polaków. Pod żadnym pozorem nie można robić jednej rzeczy, konsekwencje mogą być opłakane
  2. Premier Morawiecki zapowiedział zniesienie nakazu noszenia maseczek. Polacy czekali na tę wiadomość
  3. Czym Blanka Lipińska zajmowała się w Zatoce Sztuki? Na jaw wypływają kolejne informacje po emisji ”Nic się nie stało’

Kuba Wojewódzki podsyca ciekawość

Najpierw zdjęcie Anny Muchy w jego apartamencie, potem dziwne stopy na pierwszym planie, wreszcie naga kobieta w łóżku. Po tym zdjęciu fani nie mieli wątpliwości, że para do siebie wróciła, znaleziono bowiem świadczący o tym malutki szczegół. Więcej informacji tutaj.

Gwiazdy jednak do tej pory niczego nie potwierdziły i chyba się na to nie zapowiada, na pewno nie prędko, ale w sumie: czy tak nie jest ciekawiej?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kuba wojewódzki
fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Kim jest tajemnicza brunetka? Czy to Anna Mucha?

kuba wojewódzki
fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official

To po tym zdjęciu wszystko się zaczęło.

kuba wojewódzki
fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki nie kryje się z tym, że bardzo lubi spędzać czas nad morzem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bon turystyczny 1000 zł. Kiedy będzie wypłata? Kto może złożyć wniosek?
  2. Straty są gigantyczne, wielu poszkodowanych. Dramatyczne doniesienia ze świata
  3. ”Fakt”: Rząd nagle przyjął nowy projekt ustawy. Dotyczy rodziców i wypłacanych pieniędzy
  4. Ministerstwo zdrowia właśnie przekazało najnowsze informacje ws. wesel. Podano maksymalną liczbę gości
  5. Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła. Radosna nowina wyszła na jaw przez przypadek
  6. Niespodziewany protest w centrum Warszawy. Media są już na miejscu, zachowanie manifestujących może zadziwiać

źródło: pomponik.pl; instagram.com

Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.