Kuba Wojewódzki nagle wydał oświadczenie, a jego fani na chwilę wstrzymali oddech. Dziennikarz o wszystkim poinformował we wpisie na Instagramie. Dziękuję, że byliście — można przeczytać. Okazuje się, że prezenter nie będzie już właścicielem restauracji Niewinni Czarodzieje. Przy okazji zdradził, że rusza z nowym projektem.

Kuba Wojewódzki od lat jest związany z telewizją, a jego program osiąga szczyty popularności. Ostatnimi czasy dziennikarz próbuje swoich sił również na innych polach. Niedawno było głośno o marce piwa, którą stworzył razem z Januszem Palikotem.

Kuba Wojewódzki wydał oświadczenie

Zazwyczaj o prezenterze mówi się w kontekście jego dawnych lub obecnych partnerek. Często można również przeczytać o kontrowersyjnych słowach dziennikarza, które nieraz są początkiem słownych utarczek z innymi gwiazdami z polskiego show-biznesu.

Kuba Wojewódzki do niedawna był współwłaścicielem restauracji Niewinni Czarodzieje. W niedzielne popołudnie ogłosił jednak, że postanowił sprzedać swoje udziały wspólnikowi. Wszystko przekazał za pośrednictwem Instagrama.

Kochani, Drodzy Goście, Szanowni Państwo. W związku z planowanym otwarciem własnej autorskiej sieci restauracji rezygnuje z udziału w projekcie Niewinni Czarodzieje — rozpoczął wpis, publikując zdjęcie z restauracji, w której pozuje razem z Hubertem Urbańskim.

Tym samym zdradził, że zamierza otworzyć własną sieć restauracji. Dodał również, że odsprzedaje swoje udziały wspólnikowi i zaznaczał, że nie będzie już odpowiadał za jakość i styl restauracji, za muzykę w jej wnętrzach, nie będzie w nich bywał i nie będzie już zarządzał ich profilem na Instagramie.

Zdradził również, że jeśli restrykcje związane z pandemią koronawirusa się skończą, zaprasza gości do nowego lokalu w Gdyni, a następnie również w Warszawie i Krakowie. Wyjaśnił też, skąd na zdjęciu znalazł się Hubert. Czyżby to on był jego wspólnikiem?

Daje zdjęcie z Hubertem, żeby w tle były duże pieniądze… — zażartował w swoim stylu Kuba.

Kuba Wojewódzki otwiera nowy biznes. Internauci trzymają kciuki

Internauci zaskakująco dobrze przyjęli wiadomość o tym, że Wojewódzki rezygnuje z tego projektu. Niektórzy zaznaczali, że zrobił to z klasą. Inni gratulują mu biznesu i trzymają kciuki, aby wszystko poszło dobrze, ponieważ czasy są bardzo niepewne. Szczególnie dla branży gastronomicznej.

To się nazywa odejście z klasą! Ale tylko nielicznym się udaje! Uczmy się od MISTRZA KUBY. P.S. Było pyszne, być może nadal tak będzie — napisała jedna z fanek.

I super, świetnie, że robisz restaurację autorską, taką, jaką sam chcesz! Czekam na Warszawę, a i do Gdyni się przejadę.

Trzymamy kciuki. Dość ryzykowne wchodzić w gastro w tym czasie.

Gdynia, czyli jednym słowem Kuba już tam mieszka ma stałe — można było przeczytać.

Wyczekujecie otwarcia?

Zobacz zdjęcia:

Kuba Wojewódzki
fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki wydał oświadczenie. Poinformował, że odsprzedaje udziały w lokalu Niewinni Czarodzieje i otwiera własną sieć restauracji.

Kuba Wojewódzki
fot. TRICOLORS/East News

Fani trzymają kciuki za jego biznes.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl