Kuba Wojewódzki to jeden z najbardziej charyzmatycznych dziennikarzy telewizji TVN. Od prawie 20 lat prowadzi na kanale słynny autorski talk-show. W obliczu kwarantanny opublikował zdjęcia swojego ogromnego mieszkania, które zdradzają coś nowego. Takie luksusowe wnętrze zapiera dech w piersiach.

Kuba Wojewódzki to niezaprzeczalna gwiazda TVN. Sam nazywa siebie królem tej stacji. Ostatnio na Instagramie opublikował tajemnicze zdjęcia, zapowiadające jego nowy projekt. Tym samym pochwalił się swoim ogromnym, luksusowym mieszkaniem, którego wnętrze naprawdę robi wrażenie. Co planuje gwiazdor?

Kuba Wojewódzki: talk show

Gwiazdor od lat rozbawiał widzów swoim wtorkowym programem na kanale TVN, do którego zapraszał gości. Niestety, produkcja autorskiego talk-show Kuba Wojewódzki została zawieszona z powodu pandemii koronawirusa. Dziennikarz opublikował oświadczenie, w którym zaznaczył, że podejmuje taką decyzję ze względów bezpieczeństwa. Inne stacje również poszły tym śladem i początkowo telewizyjne show były realizowane bez udziału publiczności, a później zostały całkowicie odwołane.

Kuba Wojewódzki zapowiada jednak fanom coś nowego. Na jego Instagramie zostały opublikowane zdjęcia, przedstawiające wnętrze jego domu. Mieszkanie mężczyzny liczy aż 250 metrów kwadratowych! Czy dziennikarz znalazł rozwiązanie na okres kwarantanny?

  1. Przenigdy go nie lekceważ. 1 rodzaj kaszlu wymaga natychmiastowej konsultacji z lekarzem
  2. Polska pielęgniarka ujawniła gorzką prawdę. Przed wejściem do szpitala musi robić upokarzającą rzecz, hańba
  3. Nie żyje 108-letnia Brytyjka. Jako dziecko przeżyła grypę Hiszpankę, zabił ją koronawirus

Kuba Wojewódzki: mieszkanie

Kuba Wojewódzki odsłonił przed obserwatorami fragment swojego domowego zacisza. Jak sam informuje, powierzchnia mieszkania liczy aż 250 metrów kwadratowych. Jego luksusowe wnętrze zrobiło wrażenie na wszystkich. W domu panuje nowoczesny, industrialny klimat. Jest dużo przestrzeni, białe ściany, elementy dekoracyjne w postaci białych rzeźb. Na zdjęciu widać kręte, białe schody prowadzące na drugie piętro i wygodne, szerokie, skórzane kanapy. Przed nimi stoją marmurowe stoliki.

Ciekawe jest również współczesne oświetlenie domu i reflektory ustawione nad kanapami. Dziennikarz wyjaśnił, w jakim celu się tam znalazły.

Już wkrótce… Nowy program w sieci. 250 metrów kwadratowych Kuby Wojewódzkiego – zdradza w poście.

To zdecydowanie odpowiednia przestrzeń do przeprowadzania wywiadów. Jeżeli uda się zrealizować plany, to będzie wspaniała alternatywa dla telewizji podczas tego trudnego okresu kwarantanny. Internauci już zgadują, kto będzie pierwszym gościem programu. Być może Magda Gessler?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kuba Wojewódzki
fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki pochwalił się luksusowym wnętrzem swojego mieszkania.

Kuba Wojewódzki
fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Dziennikarz w dobie epidemii planuje zrealizować autorski talk-show we własnym domu.

Kuba Wojewódzki
fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Jego mieszkanie liczy 250 metrów kwadratowych i zachwyca wystrojem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chroni komórki przed starzeniem się i wspomaga czerwone krwinki. Witamina E jest bardzo ważna dla organizmu człowieka
  2. Eksplozja samolotu medycznego za granicą. Wszyscy pasażerowie i załoga zginęli
  3. Włóż tabletkę do zmywarki do piekarnika i poczekaj na efekt. Trik sprawi, że zaniemówisz z wrażenia
  4. Szczeniaki mogą kosztować fortunę. Oto 5 najdroższych ras psów w Polsce, ostatnia zaskakuje
  5. Dziewczyna źle się czuła, ale lekarze nie potrafili jej pomóc. Na diagnozę czekała 20 lat, prawda była porażająca
  6. GIS przekazał porażającą informację ws. zakażonych. Chodzi o młodych ludzi

źródło: jastrzabpost.pl

Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.