Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska mieli romans! Dziennikarz zasugerował to w swojej książce Nieautoryzowana biografia. Czy to oznacza, że gwiazdy show-biznesu łączyło poważne uczucie? Dowiedzcie się, co sami zainteresowani powiedzieli na ten temat!

Dziennikarz jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych i intrygujących postaci ze świata show-biznesu. Okazuje się, że zanim Kuba Wojewódzki popadł w konflikt z Mają Sablewską i stosował wobec niej nieprzychylne komentarze w programie X Factor, łączyła ich zupełnie inna relacja. Jak kształtowała się ich znajomość? Czy był to jedynie przelotny romans, czy coś poważniejszego? Dziennikarz zdradził szczegółowe informacje w swojej książkę Nieautoryzowana biografia, która wywołała ogromne poruszenie w świecie mediów. 

Czy Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska mieli romans?

Kuba Wojewódzki słynie z ciętego języka i odważnych wypowiedzi na temat swoich koleżanek i kolegów z polskiego show-biznesu. O jego konfliktach z gwiazdami wielokrotnie rozpisywały się kolorowe czasopisma. Chociaż przed laty Wojewódzki i Sablewska tworzyli zespół jurorski w programie X Factor, okazuje się, że poznali się znacznie wcześniej. Szczegółowe informacje zdradził w swojej książce Nieautoryzowana biografia:

– Nie pamiętam, kiedy poznałem Sablewską, bo, co tu ukrywać, nie była osobą zapamiętywaną. Podobno poznaliśmy się w Kazimierzu Dolnym. (…) Był wtedy Bogusław Linda czy Robert Chojnacki, istnieje więc duża szansa, że osobowość Mai się nie przebiła – możemy przeczytać w biografii Wojewódzkiego. 

Wojewódzki nie przebierał w słowach i na łamach książki wielokrotnie obraził stylistkę. Okazuje się, że mogli znaleźć nici porozumienia, gdy zasiadali za stołem jurorskim w programie X Factor. Konflikt tych dwoje narastał przed lata, chociaż początkowo dziennikarz postrzegał Sablewską jako niezwykle intrygującą postać: 

 – Kiedy ją poznałem, była intrygującą tajemnicą przykrytą wyrafinowanymi tatuażami i nutką niedopowiedzenia. Ciekawiło mnie to. Otarliśmy się nawet o nieśmiały romans. Potem było już tylko gorzej. I bez tajemnicy – zdradził Wojewódzki. 

Co Maja Sablewska sądzi o Kubie Wojewódzkim?

Wypowiedź Mai Sablewskiej nie pozostawia złudzeń. Okazuje się, że stylistka nie sympatyzuje z Wojewódzkim i żywi do niego sporo urazy. Gwiazda TVN Style nie ma dobrego zdania o samozwańczym królu TVN-u.

– Kuba ma taką osobowość, że on jest po prostu fałszywy. On swojego własnego przyjaciela sprzedałby za 5 złotych. On tak robi z każdą osobą, która stanowi dla niego, chociaż centymetr konkurencji, zrobił tak nie tylko z Figurskim. – podsumowała Maja Sablewska. 

Konflikty gwiazd zawsze wzbudzają spore zainteresowanie. Podobnie było w przypadku Wojewódzkiego i Sablewskiej. Co takiego wydarzyło się między dwójką? Odpowiedź na to pytanie do dziś pozostaje tajemnicą! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kuba wojewódzki i maja mablewska
instagram.com @kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki słynie ze swoich licznych romansów. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMagda Gessler schudła! Wymyśliła swoją dietę i wyeliminowała TEN produkt
Następny artykułJak zacząć biegać? Zrób coś dobrego dla swojego ciała