Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska mieli romans! Dziennikarz zasugerował to w swojej książce Nieautoryzowana biografia. Czy to oznacza, że gwiazdy show-biznesu łączyło poważne uczucie? Dowiedzcie się, co sami zainteresowani powiedzieli na ten temat!

Dziennikarz jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych i intrygujących postaci ze świata show-biznesu. Okazuje się, że zanim Kuba Wojewódzki popadł w konflikt z Mają Sablewską i stosował wobec niej nieprzychylne komentarze w programie X Factor, łączyła ich zupełnie inna relacja. Jak kształtowała się ich znajomość? Czy był to jedynie przelotny romans, czy coś poważniejszego? Dziennikarz zdradził szczegółowe informacje w swojej książkę Nieautoryzowana biografia, która wywołała ogromne poruszenie w świecie mediów. 

Czy Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska mieli romans?

Kuba Wojewódzki słynie z ciętego języka i odważnych wypowiedzi na temat swoich koleżanek i kolegów z polskiego show-biznesu. O jego konfliktach z gwiazdami wielokrotnie rozpisywały się kolorowe czasopisma. Chociaż przed laty Wojewódzki i Sablewska tworzyli zespół jurorski w programie X Factor, okazuje się, że poznali się znacznie wcześniej. Szczegółowe informacje zdradził w swojej książce Nieautoryzowana biografia:

– Nie pamiętam, kiedy poznałem Sablewską, bo, co tu ukrywać, nie była osobą zapamiętywaną. Podobno poznaliśmy się w Kazimierzu Dolnym. (…) Był wtedy Bogusław Linda czy Robert Chojnacki, istnieje więc duża szansa, że osobowość Mai się nie przebiła – możemy przeczytać w biografii Wojewódzkiego. 

Wojewódzki nie przebierał w słowach i na łamach książki wielokrotnie obraził stylistkę. Okazuje się, że mogli znaleźć nici porozumienia, gdy zasiadali za stołem jurorskim w programie X Factor. Konflikt tych dwoje narastał przed lata, chociaż początkowo dziennikarz postrzegał Sablewską jako niezwykle intrygującą postać: 

 – Kiedy ją poznałem, była intrygującą tajemnicą przykrytą wyrafinowanymi tatuażami i nutką niedopowiedzenia. Ciekawiło mnie to. Otarliśmy się nawet o nieśmiały romans. Potem było już tylko gorzej. I bez tajemnicy – zdradził Wojewódzki. 

Co Maja Sablewska sądzi o Kubie Wojewódzkim?

Wypowiedź Mai Sablewskiej nie pozostawia złudzeń. Okazuje się, że stylistka nie sympatyzuje z Wojewódzkim i żywi do niego sporo urazy. Gwiazda TVN Style nie ma dobrego zdania o samozwańczym królu TVN-u.

– Kuba ma taką osobowość, że on jest po prostu fałszywy. On swojego własnego przyjaciela sprzedałby za 5 złotych. On tak robi z każdą osobą, która stanowi dla niego, chociaż centymetr konkurencji, zrobił tak nie tylko z Figurskim. – podsumowała Maja Sablewska. 

Konflikty gwiazd zawsze wzbudzają spore zainteresowanie. Podobnie było w przypadku Wojewódzkiego i Sablewskiej. Co takiego wydarzyło się między dwójką? Odpowiedź na to pytanie do dziś pozostaje tajemnicą! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kuba wojewódzki i maja mablewska
instagram.com @kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki słynie ze swoich licznych romansów. 

kuba wojewódzki i maja sablewska
instagram.com @kuba_wojewodzki_official

Dziennikarz od wielu lat wzbudza olbrzymie zainteresowanie mediów.

kuba wojewódzki i maja sablewska
instagram.com @sablewska

Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska mieli romans? Wypowiedź tej dwójki nie pozostawia złudzeń. 

kuba wojewódzki i maja sablewska
instagram.com @sablewska

Maja Sablewska często publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych.

kuba wojewódzki i maja sablewska
instagram.com @sablewska

Stylistka ma oryginalny styl.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Izabela Janachowska zdradziła, jakie imiona dla dziecka jej się podobają. Zaskakujące?
  2. Małgorzata Kożuchowska rozczuliła fanów. To wideo jest przeurocze!
  3. Najmodniejsze buty sportowe 2019. Niektóre modele, mogę was zaskoczyć
  4. Partner Żyły z TzG ujawnia kulisy. „Niestety muszę to powiedzieć”
  5. Dieta i siłownia nie wystarczą. Małgorzata Socha po 3 ciąży ujawnia sposób na płaski brzuch

źródło: jastrzabpost.pl, gala.pl

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMagda Gessler schudła! Wymyśliła swoją dietę i wyeliminowała TEN produkt
Następny artykułJak zacząć biegać? Zrób coś dobrego dla swojego ciała