Kuba Wojewódzki znacznie rozszerzył zakres swojej działalności zawodowej. Dziennikarz za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że szuka pracowników do nowo powstałej restauracji! Na swoim Instagramie opublikował ogłoszenie o pracę. Kto chce pracować u króla TVN-u? 

Do tej pory Kuba Wojewódzki słynął z pracy dziennikarskiej. Od lat prowadzi swój autorski program sygnowany własnym nazwiskiem, pisze felietony i prowadzi audycję w radiu. Samozwańczy król TVN-u wielokrotnie chwalił się luksusowymi samochodami i dalekimi podróżami. Okazuje się, że zainteresował się zupełnie nowym biznesem i otwiera restaurację!

Jak nazywa się restauracja Kuby Wojewódzkiego?

Restauracja Kuby Wojewódzkiego nosi nazwę Niewinni Czarodzieje i nawiązuje do kultowego filmu Andrzeja Wajdy pod tym samym tytułem. Restauracja będzie połączona z klubem, o czym dziennikarz napisał na swoim Instagramie:

– Uwaga! Razem z moim wspólnikiem otwieramy nowe miejsce w Warszawie – Niewinni czarodzieje – w Elektrowni Powiśle. 2/3 #restauracja, 1/3 #klub. Zawsze chciałem być jak Humphrey Bogart z Casablanca. Dla tych, którzy śledzą mnie na Instagramie będą niespodzianki – zdradził dziennikarz w swoich mediach społecznościowych. 

Okazuje się, że dziennikarz od dawna marzył o otwarciu własnego lokalu i wreszcie to marzenie udało mu się zrealizować! Prace wykończeniowe nabierają tempa i wygląda na to, że już niedługo powstanie zupełnie nowe miejsce, w którym będzie można spotkać Wojewódzkiego!

Kuba Wojewódzki otwiera restaurację!

Wielbiciele dziennikarza byli miło zaskoczeni informacją o powstającej restauracji. Lokal mieści się w dawnej Elektrowni Powiśle w Warszawie, która zyskuje w ostatnim czasie nowy blask i staje się ważnym punktem na imprezowej mapie Warszawy. Wojewódzki poszukuje obecnie pracowników, a ogłoszenie o pracę zamieścił w Internecie:

– UWAGA❗ szukamy ludzi do restauracji @niewinniczarodzieje ~ General Manager, Manager Zmianowy, Kierownik Baru, Sommelier, Hostessa, Kucharz Zmianowy, Kucharz, Barman, Barista, Kelner, Barback, Runner. (…) W tytule maila proszę o nazwę stanowiska – możemy przeczytać na Instagramie Kuby.

Na podstawie zdjęć umieszczonych na oficjalnym Instagramie restauracji można wywnioskować, że Kuba pilnie czuwa nad pracami wykończeniowymi lokalu i już niedługo Powiśle zyska nową przestrzeń! Chcielibyście pracować w restauracji Kuby? 🙂

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dzieci Barbary Brylskiej były całym jej światem. Jedyna córka zmarła tragicznie
  2. Anna Dymna szykuje się do ślubu. Wszystko ułożyło się po jej myśli
  3. Michał Wiśniewski na Tinderze! Gwiazdor nie próżnuje i już szuka nowej kochanki 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kuba wojewódzki
instagram.com @niewinniczarodzieje

Kuba Wojewódzki postanowił, że rozszerza pole swojej działalności zawodowej i otwiera restaurację!  

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMaria Winiarska kończy 68 lat! Jej szczere słowa poruszyły CAŁY internet!
Następny artykułMąż rzucił wybitną polską aktorkę dla mężczyzny. We trójkę chodzili na terapię małżeńską