Kuba Wojewódzki znowu zszokował fanów. Tym razem kontrowersyjny dziennikarz opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z piękną brunetką, którą nazwał „córką”. Kim jest niezwykła kobieta u jego boku?

Mało jest w polskim show-biznesie osób, które wzbudzają tyle przeciwstawnych emocji, co Wojewódzki. Lista wyróżnień i prestiżowych plebiscytów, w jakich się znalazł, jest równie długa, jak lista skarg na treści, które wygłasza w mediach.

Kuba Wojewódzki pokazał córkę? Kim jest Martyna Rybka-Flis

Tym razem osławiony dziennikarz stacji TVN zszokował swoich fanów w mniej dramatyczny sposób, co nie znaczy, że nie przyciągnął ich uwagi. Wojewódzki opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym towarzyszy mu urodziwa brunetka. Podpisał je:

Z córką w piątki jadamy na mieście. I jadamy wege – napisał na Instagramie Kuba.

Wielbiciele dziennikarza zareagowali natychmiast. Nie wiadomo nic na temat domniemanych dzieci Wojewódzkiego; dla wielu jest za to jasne, że Kuba często otacza się pięknymi, dużo młodszymi od siebie kobietami.

Martyna Rybka-Flis, bo to ona jest na zdjęciu z Kubą Wojewódzkim, to fotomodelka z Bełchatowa. W 2015 roku zdobyła tytuł I wicemiss w konkursie Miss Polonia Studentek Łodzi oraz II wicemiss w zawodach Miss Polonia Województwa Łódzkiego. Kilka lat temu poślubiła piłkarza Marcina Flisa.

Wielu fanów od razu uznało wpis dziennikarza za żart, inne osoby doszukują się podobieństwa między zachwycającą modelką a Wojewódzkim. Do tej drugiej grupy należy słynna „królowa życia” Dagmara Kaźmierska, która skomentowała zdjęcie:

Idento! Genów nie oszukasz.

A Wy jak myślicie? Coś jest na rzeczy?

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Porażka Danuty Holeckiej. Monika Olejnik pokazała, gdzie jest miejsce gwiazdy TVP
  2. „The Voice Senior”: Po słowach Maryli Rodowicz do uczestnika Brzozowski musiał ratować sytuację
  3. Jutro wieczorem całe rodziny zasiądą przed telewizorami. Wszyscy włączą Polsat