Wygląda na to, że Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk robili sobie z nas żarty. Niedawno wszystkie media obiegła informacja, że ta dwójka właśnie się rozstała. Wygląda jednak na to, że nadal są parą. Jest na to dowód.

W ostatnim czasie wszystkie media plotkarskie rozpisywały się na temat tego, że najdziwniejsza para polskiego show-biznesu – rozstała się.

Wspominaliśmy wam nawet o tym, że Kuba Wojewódzki, który wrócił na rynek singli, z automatu stał się zaskakująco pożądanym towarem. Komentarze pod jego zdjęciami na Instagramie mówiły wiele:

– Kubo, jesteś do wzięcia? ?

– Ku*wa nigdy tu nie wchodziłem ale widzę że jest śmiesznie –  anonse matrymonialne.

Jak widać, Kuba nadal robi wrażenie na kobietach. Nigdy nie ukrywał tego, że uwielbia piękne panie i co chwile mogliśmy oglądać go z jakąś ślicznotką u boku.

Kuba Wojewódzki i Kaczoruk nadal SĄ parą?

Informacje, jakie przeciekały do mediów, mówiły o tym, że showman miał pretensję do Renaty, że ta wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami, konkurencyjnej stacji Polsat.

Później „znajomy” aktorki w jednym z tabloidów wyznał, że Renata po sukcesie w Tańcu przekonała się, że bez Kuby jest o wiele więcej warta, a kontrowersyjny partner jedynie psuje jej PR i „ciągnie w dół”.

Teraz może się okazać, że to wszystko była ściema, a związek trwa w najlepsze! Ostatnio fotoreporterzy przyłapali Renulkę i Kubę na wspólnej kolacji!

Para, która ponoć się rozstała, widziana była w jednej z modnych warszawskich restauracji. Mało tego! Po romantycznej kolacji Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki wspólnie wsiedli do luksusowego bentleya i pojechali do apartamentu gwiazdora na warszawskim Powiślu.

Jak donoszą media, para również była widziana następnego dnia na wspólnej wycieczce rowerowej. 

Myślicie, że wszystkie informacje o ich rozstaniu były nieprawdziwe? A może po prostu się pogodzili? 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Księżniczka Charlotte i książę George NIE MOGĄ siadać z rodzicami przy stole. Dlaczego?
  2. Dzieci Tomasza Kota NIE chodzą do szkoły! Skąd taka decyzja?
  3. Kinga Rusin wchodzi do polityki?! Nie ma już wątpliwości

źródło:jastrzabpost