Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk rozstali się. Wiadomość szybko obiegła wszystkie media, a większość chyba była w szoku. Po takm jak na jaw zaczęły wychodzić kolejne szczegóły, jesteśmy w coraz większym zaskoczeniu. Okazuje się, że to Renulka podjęła decyzję o zerwaniu i to ona teraz zaatakowała znanego showmana.

Niedawno pisaliśmy wam, że Kuba Wojewódzki wrócił na rynek matrymonialny i cieszy się dość sporym zainteresowanym wśród płci pięknej. Wojewódzki nigdy nie krył swojego zamiłowania do pięknych kobiet, więc wszyscy tylko zacierają ręce na myśl, że niedługo zobaczymy go z kolejną ślicznotką u boku…

Okazuje się, że jego była partnerka – Renata, skutecznie może pokrzyżować mu plany playboya. To właśnie ona zostawiła dziennikarza, i to właśnie ona szykuje się do tego, żeby szybciutko utrzeć mu nosa!

Czy Kuba Wojewódzki będzie w stanie zostawić jej słowa bez komentarza? Szczerze wątpimy, pewnie będzie się starał „zamknąć” jej buzie złośliwym komentarzem, albo dwudziestolatką u boku.

Kuba Wojewódzki publicznie obrażony przez Renulkę

Z różnych źródeł możemy dowiedzieć się, że to właśnie Renata zostawiła znanego dziennikarza. Ponoć modelka po swoim dość udanym występie w Tańcu z Gwiazdami uznała, że kontrowersyjny partner u boku „tylko ciągnie ją w dół”.

Okazuje się, że modelka wyprowadziła się od „króla TVN” ok. miesiąca temu, a samotne życie wcale nie wchodzi u niej w grę…

Jak podaje Fakt, Renata Kaczoruk w rozmowie ze znajomymi wprost powiedziała, że nie zamierza żyć w pojedynkę i chce znaleźć sobie odpowiedniego partnera. Ma jednak konkretne wymagania, co do nowego kochanka…

Jak donosi serwis Fakt.pl, Kaczoruk zdradziła szczegóły swojej koleżance, a ta odpowiedziała je w tabloidzie:

– Przede wszystkim ma różnić się od Kuby. Nie może być mężczyzną skupionym niemal wyłącznie na sobie samym. Najlepiej by był spoza show-biznesu.

Jest jeszcze jedna, bardzo istotna rzecz, która może zaważyć o wszystkim:

–  Musi to być ktoś, kto w przeciwieństwie do Kuby będzie gotowy do założenia rodziny i wychowywania dziecka, o czym Renata marzy już od dawna. – zdradziła informatorka Faktowi.

źródło: fakt.pl

ZOBACZ TEŻ:

 

Poprzedni artykułMama Michała Wiśniewskiego napisała książkę. Ujawnia przerażające sekrety syna
Następny artykułPapież Franciszek pokazuje sztuczkę z obrusem. Nikt się tego nie spodziewał