Kuba Wojewódzki przeżywa istny kryzys w swoim życiu. Niedawno został ostro skrytykowany przez obserwatorów po obrażeniu jednej z internautek a teraz okazuje się, że nie będzie mógł swojego rozżalenia wypłakać na ramieniu ukochanej. Media obiegła wiadomość, że para zakończyła swój 5-letni związek a Renata chce skupić się na własnej osobie. Na jaw wychodzi, że pikantnych szczegółów jest znacznie więcej!

Z pewnością nikt nie spodziewał się, że związek Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk, może tak z dnia na dzień się zakończyć. Jeszcze niedawno Kuba prosił Szczęsnego, aby ten oświadczył się za niego Renulce, a teraz fakt, że modelka mogłaby być jego narzeczoną, może pozostać jedynie niespełnionym marzeniem. Najwyraźniej młodsza o 23 lata partnerka Kuby, zmieniła swoje priorytety i teraz zamierza skupić się wyłącznie na sobie.

Kuba Wojewódzki dostał kosza od Renulki

Na początku informacje o rozstaniu były niepotwierdzone, a zainteresowani w żaden sposób nie odnieśli się do podawanych w mediach informacji. Pisaliśmy o tym tutaj. Teraz jednak okazuje się, że zakończenie związku to fakt, który miał miejsce już jakiś czas temu. Para nie spędzała razem majówki i jak donosi Fakt, właśnie wtedy Renata podjęła ostateczną decyzję. Wyjechała samotnie do Francji, a Kuba wypoczywał nad Morzem Bałtyckim.

– Renata spakowała walizki i wyprowadziła się z mieszkania Kuby. Na razie zamieszkała u koleżanki i zastanawia się, jak ułożyć sobie życie na nowo – powiedziała koleżanka Kaczoruk.

Renata Kaczoruk zamierz oddać się teraz pracy i rozwijać jako modelka. Trzeba przyznać, że Kuba Wojewódzki zapewnił Renacie sporą rozpoznawalność i dzięki niemu zaczęła otrzymywać propozycje z programów rozrywkowych. Czy jej dobra passa będzie trwała nadal, czy może rozstanie z dziennikarzem doprowadzi do rychłego zakończenia jej kariery?

ZOBACZ TEŻ:

  1. OBRZYDLIWE! Znana aktorka pokazała żółte stopy na czerwonym dywanie
  2. To zdjęcie rozpętało burzę w internecie. Słusznie?
  3. Lekarze: zawał serca! Katastrofa tuż przed królewskim ślubem, wszystko zrujnowane
  4. Jest lista najłatwiejszych dziewczyn świata. Polki są wściekłe