Kuba Wojewódzki słynie z bezkompromisowych żartów i kontrowersyjnych wypowiedzi. Dziś jednak jest poważny i bardzo wzruszony. Załamała go śmierć jednej z legend muzycznego świata.

Pisaliśmy dziś (TUTAJ) o śmierci Charliego Wattsa. Kultowy perkusista zespołu The Rolling Stones zmarł w Londynie, w wieku 80 lat. Cały muzyczny świat jest w żałobie – nie tylko zwykli ludzie, ale i wielcy artyści żegnają słynnego muzyka.

Kondolencje rodzinie i wyrazy żalu opublikowali na przykład Elton John, Ringo Starr, zespół The ScorpionsMike McCready (gitarzysta Pearl Jam), Billy BraggJohn Densmore (perkusista The Doors) i aktor Hugh Laurie.

Także polscy celebryci są poruszeni odejściem wielkiego muzyka, który znalazł się na liście największych perkusistów wszech czasów.

Kuba Wojewódzki opublikował na swoim profilu na Facebooku poruszający, osobisty wpis – zamieścił czarno-białe zdjęcie Charliego Wattsa i podpisał je:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Charlie Watts. Największy. Niepowtarzalny. Skromny. Żegnaj.

W żałobie są też internauci. Post Kuby ma już prawie 4 tysiące reakcji i kilkaset udostępnień, użytkownicy wyrażają też swoje emocje w komentarzach:

– Skończyła się epoka wraz z nim, pierwszy Stones odszedł.

– Ludzie umierają, Legendy żyją dalej.

Billy Brag żegna Charliego Wattsa:

Mike McCready o śmierci perkusisty The Rolling Stones:

Źródła: Facebook, Twitter

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Paweł Kukiz dogadał się z PiS. Ogłoszono, co stanie się we wrześniu