Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie z piękna dziewczyną. W internecie od razu pojawiły się spekulacje, że „Król TVN” znów jest zajęty. Znany amant od momentu rozstania z Renatą Kaczoruk nie pojawiał się z żadną ślicznotką, a taka przerwa może wskazywać na coś poważnego. Jak wygląda długonoga piękność?

Życie uczuciowe Kuby Wojewódzkiego to prawdziwy rollercoaster. Gwiazdor TVN uwielbia młodsze kobiety, tak samo, jak drogie samochody, czym chwali się w swoich mediach społecznościowych. Ponad rok po rozstaniu z Renatą Kaczoruk dziennikarz opublikował romantyczne zdjęcie z tajemniczą kobietą. Czy dziennikarz ma już nową partnerkę?

Kuba Wojewódzki z partnerką

Ponad rok temu nastąpiło głośne rozstanie Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk. Para była razem dobrych kilka lat, a wszystkim zdawało się, że  Kuba u boku Renaty w końcu się ustatkuje. Nic bardziej mylnego, ich związek nie przetrwał próby czasu.

Przez wiele miesięcy spekulowano o nowej dziewczynie Kuby, jednak na horyzoncie nie pojawiało się nic poważniejszego, aż dotąd. Kuba Wojewódzki wybrał się na mecz AC Milan do Włoch, co zrelacjonował na swoich mediach społecznościowych, dodając także romantyczne zdjęcie z tajemniczą kobietą. Fani są niemalże pewni, że dziennikarz znalazł już nową miłość i czekają na dalszy przebieg wydarzeń. Czy Kuba Wojewódzki pokaże swoją partnerkę?

Kuba Wojewódzki: związki

Kuba Wojewódzki i jego relacje z kobietami to bardzo obszerny temat, który sam gwiazdor postanowił nieco opisać w swojej autobiografii. Dziennikarz był w dwóch poważnych związkach, z Anną Muchą, z którą rozstał się w 2006 roku, oraz z modelką Renata Kaczoruk, z którą jego drogi się rozeszły ponad rok temu. W międzyczasie Kuba Wojewódzki miał kilka przelotnych romansów z różnymi kobietami.

Możecie być zaskoczeni. W swojej książce dziennikarz wspomniał o jego zażyłościach z Agnieszką Kaczorowską, Martą Żmudą-Trzebiatowską, a nawet Mają Sablewską.

Co ciekawe jeszcze kilka miesięcy temu spekulowano, że gwiazdor spotyka się ze stylistką TVN- Malwiną Wędzikowską, z która paparazzi przyłapali go na romantycznej kolacji. Wygląda jednak tak to, że Kuba spotyka się z kimś zupełnie nowym. Zdjęcie z Włoch wyjawia nam, że dziewczyna ma długie zgrabne nogi i blond włosy.

ZOBACZ TEŻ:

Kuba Wojewódzki
instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki jest już singlem od ponad roku.