Kuchenne rewolucje wróciły na antenę TVN po raz 21. Jak zwykle jedyna i niepowtarzalna prowadząca Magda Gessler otworzyła program z przytupem. W restauracji, którą ostatnio odwiedziła, zastała nieład i liczne ślady zaniedbania. Zdenerwowana restauratorka przeszła samą siebie i w pewnym momencie kazała właścicielce zjeść brud z okapu, przekazuje fakt.pl.

Niezwykle charyzmatyczna i niejednokrotnie wybuchowa Magda Gessler dała właścicielom restauracji do zrozumienia, że nie zamierza ich oszczędzać. Stan, w jakim zastała restaurację, wprawił ją w obrzydzenie. Właścicielka została doprowadzona do łez, jednak twarda ręka Królowej TVN jak zwykle okazała się niezwykle pomocna.

Magda Gessler wpadła w szał

Niedawno na antenę TVN powróciły Kuchenne rewolucje. Już w pierwszym odcinku Magda Gessler udowodniła swoim fanom, że jest w formie. Nie zabrakło emocji, tuż po pierwszych odwiedzinach u swoich klientów, wzięła sprawy w swoje ręce, i to dosłownie. Restauratorka na oczach właścicielki rozbiła jeden z talerzy o ziemię, oznajmiając, że nie ma zamiaru tego jeść.

Pierwszy odcinek nowego sezonu programu odbył się w Krakowie, a konkretnie we włoskiej restauracji Trattoria da Maria. Jej właścicielką jest pochodząca z Rumunii pani Maria. Prowadzi ją wspólnie z byłym partnerem Rizzierim. Magdzie Gessler już na wstępie nie spodobał się wystrój restauracji, a po zjedzeniu pierwszych posiłków nie była zadowolona.

Mało tego, po oględzinach kuchni w restauracji zebrała brud z okapu i nakazała właścicielce zjeść makaron wraz z tym co się na nim znajdowało. Pani Maria, usłyszała z ust Magdy:

To twój makaron. To specjalność twojej kuchni. Myślę, że tyle wystarczy, bo to bardzo pikantne i bardzo tłuste. Proszę, jedz. Twoi goście to jedzą – mówiła Królowa TVN.

Te słowa doprowadziły właścicielkę do łez. Jednak po rozmowie w cztery oczy z restauratorką i wytłumaczonych przez nią problemach jej nastawienie się zmieniło. Restauracja przeszła stosowną metamorfozę, a klienci wrócili na salony.

  1. Rodzina przekazała tragiczną wiadomość. Nie żyje bohater, Polacy we łzach
  2. Podobnej manipulacji jeszcze nie było. TVP Info przebiło wszystko, co pokazano do tej pory

Kiedy można obejrzeć Kuchenne rewolucje?

Kuchenne rewolucje można oglądać w każdy czwartek o godzinie 21:30 na antenie TVN. Magda Gessler zawsze dba o to, żeby odwiedzane przez nią restauracje przechodziły niesamowite metamorfozy i przyciągały klientów swoimi potrawami oraz wystrojem. Na jej usługach skorzystało już mnóstwo lokali w całej Polsce.

Po udziale w programie Kuchenne rewolucje kuchnia Marii i Rizzieriego nosi nazwę Karczochy u Marii. W menu można znaleźć takie potrawy jak: żurek z karczochami na krakowskiej wędzonce, gnocchi z pesto, wątróbka po wenecku z karczochami w tempurze. Właściciele przyjęli nowe zmiany z bardzo dużym entuzjazmem.

Zmiana wystroju oraz menu bez dwóch zdań wyszła restauracji na dobre.

ZOBACZ WIDEO:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Magda Gessler tym razem zagościła ze swoim programem w Krakowie, w restauracji Trattoria da Maria. Po oględzinach wpadła w szał.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Właścicielka restauracji, pani Maria dostała solidną lekcję od Królowej TVN.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nieprawdopodobne doniesienia o Szumowskim. Nikt się nie spodziewał, Polacy zaniemówili
  2. Pociągiem jechało 30 osób. Nagle doszło do zderzenia. Śmierć na miejscu
  3. Ukryta kamera zarejestrowała zdarzenie, którego nie sposób wyjaśnić. Tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Barbara Kurdej-Szatan prosi o pomoc. Chodzi o jej nienarodzone dziecko
  5. Przełom dla wszystkich posiadających prawo jazdy. Minister ogłosił historyczną zmianę
  6. Nowa Królowa Życia brała udział w „Kuchennych rewolucjach”. Na ostatnich zdjęciach zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat

Źródło: fakt.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl