Kuchenne Rewolucje nieraz budziły wiele skrajnych emocji. Właściciele restauracji Kuchnia z piwnicą zapewne nie spodziewali się, że usłyszą z ust restauratorki słowa, które ich tak zabolą. Właścicielka nie mogła ukryć łez. Czy tę rewolucję można uznać za udaną?

W ostatnim odcinku programu emitowanego przez stację TVN, Magda Gessler wybrała się do małego lokalu w miejscowości Człuchów, w województwie pomorskim. Jak się szybko okazało, ta rewolucja nie miała należeć do najprostszych. 

Kuchenne rewolucje w Człuchowie

Ta rewolucja wymagała naprawdę wiele pracy. Głównym problemem okazał się fakt, że osoby prowadzące restaurację, według restauratorki, kompletnie nie mieli pojęcia o gotowaniu. Do tego należy wspomnieć, że właścicielka boryka się z niemałymi problemami zdrowotnymi. 

Z początku kuchnia nastawiona była na dania polskie, takie jak u babci. Niestety, Magda Gessler załamała się, gdy spróbowała tego, co dla niej przygotowano. Aby dowieść swego, poczęstowała rosołem pracowników, którzy przyznali jej rację, że jest on niesmaczny. Dobrą opinią nie cieszył się również gulasz, który przygotowała właścicielka. Jak się szybko okazało, rzadko bywa ona w kuchni. 

Kuchenne rewolucje
fot. screen, Kuchenne rewolucje

Chociaż szefowa Kuchni z piwnicą, Asia zapewniała, że uczciwie karmią ludzi, to podczas drugiego dnia nagrywania programu Kuchenne Rewolucje, restauratorka postanowiła otwarcie porozmawiać z właścicielami o ich ciężkiej sytuacji.

– Nie ma tu kompletnie pomysłu. Jest duża oszczędność i wyłudzanie od ludzi kasy, chwaląc się bardzo dobrym domowym jedzeniem, czyli po prostu oszustwo – informowała Magda Gessler.

W dalszej części rozmowy, kiedy właścicielka zapewniła, że nie dodaje do potraw saletry, którą ewidentnie wyczuła Magda, restauratorka nie oszczędziła sobie mocnych słów.

Pani nie wie, co pani tu dodaje. Pani jest strasznie kulinarnie głupia – powiedziała Gessler.

Czy Kuchenne Rewolucje zakończyły się dobrze?

Magda Gessler postanowiła pomóc Asi i Jackowi. Rozpoczęli od porządku w kuchni, w której sprzęt był w zaniedbanym stanie. Z racji braku umiejętności przywódczych właścicieli, restauratorka poprosiła ich o powrót do domu. Asia nie ukrywała smutku i wpadła w rozpacz. Chciała zrobić wszystko, by nie dopuścić do zamknięcia lokalu. 

fot. screen, Kuchenne rewolucje

Pierwszym punktem na liście zmian Magdy Gessler dla restauracji w Człuchowie było zmniejszenie karty dań, a także zmiana nazwy na Bistro prosto z targu. Metamorfozie uległo także wnętrze lokalu. Właściciele uważnie słuchali restauratorki i wzięli głęboko do siebie każdą jej radę. Dzięki temu Kuchenne rewolucje zakończyły się sukcesem.

Magda Gessler odwiedziła restaurację po czterech tygodniach i stwierdziła, że to miejsce ma ogromny potencjał. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Kuchenne Rewolucje
Fot. instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler przeprowadziła w Polsce wiele udanych rewolucji.

Kuchenne Rewolucje
fot.screen, Kuchenne Rewolucje

 

Mimo tego, że właściciele restauracji mieli wiele problemów, rewolucja zakończyła się sukcesem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Popularna odzieżówka znika z rynku. 5 rzeczy zgarniesz za 25 złotych
  2. Emerytura Krystyny Loski jest głodowa. Legenda telewizji musi liczyć na pomoc sławnej córki
  3. Brat Dominiki Gwit to umięśniony przystojniak. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia
  4. Kuba Wojewódzki twierdzi, że został „podwójnie ojcem”. Czy właśnie potwierdził związek z Anną Muchą?
  5. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda „Walduś z Kiepskich
  6. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Jej odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg

źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułCórka Omeny Mensah wyrosła na piękną młodą kobietę. Już nie jest dzieckiem
Następny artykułIwona Węgrowska szczerze opowiedziała o swoim poronieniu. „Wierzę, że jeszcze będę w ciąży”
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.