Kuchenne rewolucje są ulubionym programem Polaków. Ostatni odcinek, który odbywał się w restauracji „Cuda wianki”, był bardzo kontrowersyjny. Fala hejtu dotknęła młodą uczestniczkę – Danusię, która postanowiła skomentować zaistniałą sytuację. 

Magda Gessler postanowiła uratować bankrutującą restaurację „Cuda wianki” znajdującą się w Krakowie. Prowadziła ją matka, wraz z córką Danusią. Dziewczyna starała się pomóc matce i pomimo studiów pracowała, aby zmniejszyć koszta zatrudnienia pracowników. Danusia pomimo swoich chęci, ciągle słyszała zarzuty, że nie potrafi dobrze zająć się restauracją. Młodą dziewczynę wyraźnie rozbawiła wizyta Magdy Gessler i na każdym kroku wdawała się z nią w pyskówki. Zachowanie niepokornej Danusi nie spodobało się widzom programu i w swoich opiniach nie pozostawali życzliwi.

Komentarz Danusi

Dziewczyna, która stała się bohaterką ostatniego odcinka „Kuchennych Rewolucji” wywołała wśród internautów ogromną burzę swoim zachowaniem. Komentujący stwierdzili, że Danusia była wychowywana bezstresowo, a jej matka powinna będąc w ciąży dokonać aborcji. Zaznaczyli również, że rodzice dziewczyny płacą dużo pieniędzy za jej studia, a ona „nadaje się tylko do czyszczenia butów Magdy Gessler”. Po wszystkich niepochlebnych komentarzach Danusia postanowiła zabrać głos w tej sprawie:

Jestem główną przyczyną depresji mojej mamy. Jestem super intrygantką i mam tak dużo czasu wolnego, że siedzę bez przerwy na fejsie publikując posty ze strony „Cudawianek”. Jestem pasztetem. Jestem psychopatką – napisała ironicznie na swoim Facebooku.

Na uczestniczkę programu spadła lawina nieprzyjemnych słów, jednak zyskała również sympatię niektórych widzów. Zwolennicy zachowania Danusi chwalą ją głównie za to, że potrafi być asertywna. Czy wy również uważacie, że swoim zachowaniem zasłużyła sobie na tak mocne słowa?

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wracają „Kuchenne Rewolucje”! Będzie bardzo ostro: „Kto tu ku**a jest szefem?!”
  2. Dramatyczny stan zdrowia Gessler. Grozi jej kalectwo i koniec kariery!
  3. Pierwszy taki przypadek w historii „Kuchennych Rewolucji”. „Skandal, nigdy mi się to nie zdarzyło”

Źródło: plotek.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl