Kuchenne rewolucje – Magda Gessler chyba nigdy się nie znudzi. Gospodyni Kuchennych Rewolucji po raz kolejny dała czadu na planie odcinka. Tym razem poirytowana postanowiła nauczyć męskości jednego z uczestników programu. Pokazała, że oprócz umiejętności gastronomicznych jest również świetnym psychologiem. 

Kolejny emocjonujący odcinek Kuchennych Rewolucji za nami. Tym razem Magda Gessler z ekipą pojawiła się w miejscowości Radzionkowie. Miała tam pomóc właścicielom lokalu o nazwie Bistro przy Rondzie. Od samego początku dla restauratorki było jasne, że ta rewolucja nie będzie należała do najłatwiejszych.

Właściciele, Paweł i Kasia, którzy prywatnie są parą, mieli do siebie nawzajem wiele żalu. Paweł zajmował stanowisko kucharza, a Kasia pracowała jako kelnerka. Para, która jest razem od 3 lat, postanowiła prowadzić wspólnie restaurację. Brak gości i szybkiego sukcesu spowodował, że całą winą obarczono Pawła.

Ten wprost mówił o tym, że nie chce mu się pracować:

– Nie chce mi się robić, jak są 2 czy 3 zamówienia na krzyż.

Brat Kasi, która pracuje jako górnik, a w wolny czasie pomaga siostrze również miał żal do Pawła:

– Paweł nie czuje się tutaj jak właściciel. Przychodzi, jakby był na etacie.

Brak chęci zaangażowania i gości spowodował, że do lokalu zaproszono Magdę Gessler. Ta szybko dokonała psychoanalizy Pawła i nie przebierała w słowach.

– Mam nadzieję, że pani Magda kopnie go w d*pę tak mocno, że się obudzi – wyznała Kasia.

Magda Gessler w furii na planie Kuchennych Rewolucji

Magda Gessler zaczęła od spróbowania pozycji z menu. Dostała rosół, który określiła zupą „sztuczną jak w Chinach”, później dwukrotnie dostała surowe placki ze szpinakiem.

Skrytykowany przez Gessler i swoją dziewczynę Kasie, Paweł nie wytrzymał:

– Ile można być opie**alanym codziennie?

Najpoważniejszymi zarzutami było słabe menu i brak zaangażowania i inicjatywy ze strony kucharza i właściciela, w jednym.

– Ty nie widzisz, że on ma 12 lat?(…) Poczuj ty się chłopem. Zachowujesz się, jak ciepła baba – podsumowała gospodyni Kuchennych Rewolucji. 

Po rozmowie z Kasią okazało się, że Paweł całe dnie tylko się leni, gra na telefonie i ogląda filmy.

– Jest pi*da nie chłop. powiedziała Kasia.

Magda w rozmowie z matką Pawła skrytykowała ją, że ta źle wychowała swojego syna i nie nauczyła go bycia mężczyzną.

Kuchenne Rewolucje – wielki finał

Mimo ciężkiego startu Kreatorka Smaku i Style postanowiła pomóc młodej parze. Lokal zmienił nazwę na Zaczarowany Sad i zmieniono mu całkowicie menu. Cała ekipa postanowiła ostatni raz zawalczyć o sukces lokalu i… UDAŁO SIĘ!

Nawet po powrocie Magdy Gessler po kilku tygodniach, okazało się, że lokal świetnie sobie radzi. Relacje między Pawłem i Kasią również się poprawiły.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Deynn z nadwagą i przed operacjami plastycznymi. Szokująca metamorfoza
  2. Doda odchodzi na oczach Polaków. Żegna się z fanami
  3. Syn Edyty Górniak udostępnił stare nagranie mamy. Ale ta się wściekła

źródło: plotek.pl