Kuchenne Rewolucje: udział w programie wzbudza wiele kontrowersji. Chociaż powszechnie uważa się, że udział w programie jest bezpłatny, narosło wokół tego wiele teorii spiskowych. Magda Gessler wyjawiła sekret stacji i nie pozostawiła żadnych wątpliwości. Jak to wygląda naprawdę?

Kuchenne Rewolucje to program, który od lat wzbudza ogromne zainteresowanie wśród telewidzów. Magda Gessler co tydzień przemierza Polskę, by pomóc właścicielom restauracji tchnąć życie w dawne, zapomniane lokale gastronomiczne i przywrócić im dawny blask. Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że za udział w programie trzeba zapłacić, Czy to prawda? 

Kuchenne Rewolucje: udział w programie jest płatny?

Według słynnej restauratorki udział w programie jest bezpłatny. Magda Gessler w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o kulisach pracy na planie programu Kuchenne Rewolucje:

– Ja chciałam dodać, że za udział w Kuchennych Rewolucjach nikt nie płaci. My czasami nawet dokładamy pieniądze. Rewolucja trwa cztery dni. Nie da się ukryć, że z tych 250 rewolucji, 150 żyje bardzo dobrze. Z 200 złotych robią obroty do 3, 8, a nawet 12 tysięcy złotych – powiedziała Magda Gessler w programie Dzień Dobry TVN

Gessler słynie ze swojej szczerości i bezpretensjonalności, co mieliśmy okazję wielokrotnie zobaczyć w programie Kuchenne Rewolucje. Nikogo nie udaje i w każdym z odcinków pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Jej emocje są zawsze szczere i prawdziwe, co potwierdziła na kanapie w Dzień Dobry TVN. Gwiazda stacji TVN odniosła się do spekulacji, które narosły wokół udziału w programie na antenie programu:

– Ja jestem trochę dzieckiem i nie potrafię udawać. Ja po prostu pokazuję to, co czuję. Czasami płaczę, czasami jestem wściekła, czasem jest przejęta. Czasem jest tak, że w moim programie pojawiają się ludzie z dużymi problemami rodzinnymi i zdrowotnymi, czy psychicznymi, czy czasami są to cwaniacy –  powiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

Gessler odmieniła życie wielu właścicielom restauracji i w wielu lokalach sytuacja finansowa uległa znacznej poprawie. Udział w programie przyniósł wielu miejscom prestiż i rozpoznawalność, a klientów nie brakuje. 

Co Magda Gessler powiedziała na temat programu?

Program kuchenne rewolucje wyniósł wiele restauracji w całej Polsce na kulinarne wyżyny. Okazuje się, że wieloletnie doświadczenie Magdy Gessler jest na wagę złota i najbardziej znana polska restauratorka doskonale wie, co zrobić, by przeprowadzić zmiany w wielu lokalach. Nowe odcinki popularnego programu możecie obejrzeć w każdy czwartek o godzinie 21:30 na antenie stacji TVN. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kuchenne rweolucje: udział w programie
instagram.com @magdagessler_official

Magda Gessler od lat odmienia oblicze polskich restauracji.