Kuchenne rewolucje to program, który od dawna cieszy się ogromną popularnością. Magda Gessler, która jest prowadzącą, wpadła w niemałe kłopoty, a wszystko przez swój strój!

Ostatni odcinek programu, który odbył się w Sieradzu, wzbudził wiele kontrowersji. Widzowie doszukali się w jej stylizacji propagowania komunizmu.

Czy Magda Gessler złamała prawo?

Fani Kuchennych rewolucji zauważyli, że w ostatnim odcinku programu, Magda Gessler pojawiła się w kurtce, na której znajdował się sierp i młot. Zarzucili jej więc propagowanie komunizmu.

Pokazywanie się z tego rodzaju znakami na stroju, jest regulowane w naszym kraju prawnie. Prokuratura podejmuje takie sprawy z urzędu, może jej za to grozić kara grzywny lub pozbawienie wolności do dwóch lat!

Z pewnością nie jest pocieszający fakt, że rządząca obecnie partia nie przepada za telewizją TVN i zapewne zechce ukarać Gessler.

Jeżeli Magda zostanie ukarana TVN straci prowadzącą swojego jednego z najlepiej zarabiających show. Stacja będzie zmuszona do zdjęcia programu z anteny i zakończenia projektu.

Widzowie programu są zdecydowanie oburzeni tym, że Magda zdecydowała się na propagowanie komunizmu swoim ubiorem. Wiele z nich uważa, że powinna zostać ukarana i wróżą jej koniec kariery.

Kuchenne rewolucje
screen z programu Kuchenne rewolucje | TVN

ZOBACZ TEŻ: 

  1. Wiemy, co dolega Magdzie Gessler. Ujawniła swój stan zdrowia
  2. Taniec z Gwiazdami: Rafał Maserak ma ROMANS z LittleMonster96? „Tu Maser ze swoją nową dziewczyną”
  3. Matka gwiazdy M jak Miłość ujawnia: Za dużo imprezowała

Źródło: pikio.pl

Poprzedni artykułTaniec z Gwiazdami: Rafał Maserak ma ROMANS z LittleMonster96? „Tu Maser ze swoją nową dziewczyną”
Następny artykułZnana polska modelka dostaje GROŹBY OBLANIA KWASEM. Powód szokuje
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl