Kult przekazał tragiczną informację. W piątek 16 października w mediach społecznościowych zespołu pojawił się wpis, który poruszył tysiące fanów. Założyciel formacji, Kazik Staszewski, przeżywa niewyobrażalny dramat. Niestety, nikt nie był gotowy na taką wiadomość. Zapanował ogromny smutek. Trudno pohamować łzy.

Drodzy… mamy do przekazania tragiczną informację… – czytamy w pierwszych słowach wpisu, który pojawił się na Facebooku zespołu Kult. Fani Kazika Staszewskiego, wraz ze swoim uwielbianym artystą, pogrążyli się w rozpaczy.

Kult przekazał tragiczną informację

Kazik Staszewski i założony przez niego oraz Piotra Wieteskę zespół Kult przeszedł do historii polskiej muzyki. Mocne przesłanie, jakie niosą za sobą słowa utworów oraz ich punkowy, alternatywny, rockowy charakter, sprawiły, że do dziś słuchają ich całe pokolenia. Niestety, właśnie przekazano tragiczną wiadomość.

Fani Kultu pogrążyli się w niewyobrażalnym smutku. Zespół podał do informacji niezwykle smutną wiadomość. Niestety, stało się najgorsze. Kazik Staszewski przeżywa dramat i zmaga się z ogromną stratą. Internauci łączą się w bólu ze swoim idolem.

  1. Nie żyje aktor znany z ”Ojca Mateusza”, ”Lokatorów”, ”Krzyżaków” i wielu innych. Odszedł dziś rano
  2. Dziś i we wtorek ostrzeżenia, od środy odczuwalna zmiana dla wszystkich Polaków. Nie ma wątpliwości
  3. Natychmiast zamykają przedszkola. Decyzja zapadła, w jednym z polskich miast nie było innej możliwości

Kult przekazał. Nie żyje Rafał Diduch

W sobotę 17 października fani zespołu Kult dowiedzieli się o niewyobrażalnej tragedii. 

– Drodzy… mamy do przekazania tragiczną informację…
Z ogromnym bólem serca informujemy, że dzisiaj rano zmarł nagle nasz kolega i przyjaciel Rafał Diduch, szerzej znany jako „Didi”. Przepełnieni bólem pragniemy przekazać nasze szczere wyrazy współczucia Ani i wszystkim przyjaciołom Didiego… – czytamy we wpisie opublikowanym na Facebooku. 

Był on wielkim przyjacielem Kazika. Łączącą ich relacje mogliśmy oglądać na ekranach w niedawnej produkcji Kult. Film z 2019 roku, która pojawiła się m.in. na Netflixie. Można w niej było zobaczyć jak „Didi” niespodziewanie pojawiał się na ich koncertach, przyjeżdżając aż z Teneryfy. To właśnie o nim jest jedna z piosenek zespołu DD.

Internauci żegnają przyjaciela Kazika Staszewskiego i łączą się w rozpaczy z członkami zespołu. Niestety to niejedyna smutna wiadomość, jaką mieliśmy ostatnio do przekazania.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

Drodzy… mamy do przekazania tragiczną informację…
Z ogromnym bólem serca informujemy, że dzisiaj rano zmarł nagle…

Opublikowany przez Kulta Piątek, 16 października 2020

 Kult przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Didi, bliski przyjaciel zespołu i Kazika Staszewskiego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Okazje w Rossmannie przyciągają właścicieli zwierząt. Wychodzą z pełnymi koszykami produktów dla psów i kotów
  2. Pilne ostrzeżenie sanepidu. W popularnej sieci sklepów zakażone produkty. Życie Polaków i turystów zagrożone
  3. Maja ujawniła, co usłyszała od pielęgniarki tuż po porodzie. Nigdy nie przeżyła podobnego upokorzenia, aż chce się płakać
  4. ”Należy zamknąć cmentarze 1 i 2 listopada”. Ekspert nie ma złudzeń, nalega na podjęcie radykalnych kroków w przypadku większej ilości zarażeń
  5. ”Przetestowani będą wszyscy mieszkańcy kraju”. Sąsiedzkie państwo rozpoczyna akcję na wielką skalę
  6. Lekarze namawiali parę na aborcję. Wiemy jak dziś rozwija się dziecko, które przyszło na świat bez mózgu

źródło: Facebook, SuperExpress, AntyRadio

 

 

Poprzedni artykułDramat rodziny, sanepid nagle przerwał pogrzeb. Zaczęły dziać się niebywale smutne sceny
Następny artykułNiespodziewane wiadomości o Bożym Narodzeniu w Polsce. Największe media w kraju podały informacje
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.